Ciemne fronty w kuchni. Fot. Hettich

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Ciemne fronty w kuchni. Fot. Hettich
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 lut 2018 11:56

Elegancka kuchnia w ciemnych kolorach - detale dopasowane do frontów

Meble uszlachetniane dekorami inspirowanymi ciemnymi gatunkami drewna doskonale prezentują się we wnętrzach emanujących elegancją i luksusem.

Ciemne kolory mebli to jeden z wiodących trendów w aranżacji kuchni w tym sezonie. Producenci mebli powinni zadbać także o to, aby technika ukryta za frontami mebli harmonijnie i estetycznie komponowała się z ciemnymi wybarwieniami.

Elegancja i styl

Zawiasy Sensys z powodzeniem można zastosować zarówno do cienkich, jak i do grubych frontów. Niezależnie od wielkości i ciężaru drzwi zapewniają doskonałą amortyzację, która jest zintegrowana w niewidoczny sposób i zapewnia łagodne domykanie drzwiczek mebli. Również prowadniki oraz akcesoria w tym samym kolorze co zawiasy, sprawiają, że meble fascynują klientów swoim wyszukanym i eleganckim designem.

Antracytowy luksus

Zgodnie z zasadą harmonii, także szuflada wysunięta z zabudowy meblowej nie powinna odbiegać kolorem od eleganckich ciemnych frontów. W trosce o design mebli lakierowanych w ciemnych barwach czy uszlachetnionych ciemnym dekorem drewna, niemiecki producent daje możliwość skonstruowania szuflady na bazie systemu ArciTech lub InnoTech Atira w kolorze prestiżowego antracytu, który doskonale wkomponowuje się w projekt mebla.
W ramach systemu można konstruować szuflady o różnej szerokości i wysokości, a do tego wyposażyć je w różne organizery wewnętrzne - te również dostępne są w różnych kolorach. Można zatem wybrać antracytowy wkład na sztućce czy antracytowe przegródki do stabilizowania produktów spożywczych w wysokiej szufladzie. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH