Jedzmy w kuchni, czyli jak funkcjonalnie urządzić jadalnię w przestrzeni kuchennej. Fot. Peka

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Jedzmy w kuchni, czyli jak funkcjonalnie urządzić jadalnię w przestrzeni kuchennej. Fot. Peka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 lut 2017 13:34

Jadalnia w małej kuchni: tak możesz ją urządzić

Jadalnia połączona z kuchnią staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w naszych domach i mieszkaniach. Również jadalnia w kuchni może być urządzona w zdecydowanie bardziej funkcjonalny sposób, który dodatkowo sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu.

Żyjemy coraz szybciej i intensywniej, dlatego potrzebujemy przestrzeni, które pełnią jednocześnie wiele różnych funkcji. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów Peka stworzyła nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w jadalniach urządzanych w przestrzeni kuchni. Przykładem jest system ergoAGENTmono z funkcją płynnej regulacji wysokości blatu dedykowany do nowoczesnych wnętrz. Jest to stół na jednej nodze, który montuje się do ściany lub innych mebli. Może służyć także jako barek śniadaniowy w niedużych kuchniach lub być biurkiem dostosowanym do wzrostu dzieci, które potrzebują miejsca na odrabianie lekcji.

Wszechstronne zastosowanie to największa zaleta systemów z płynną regulacją wysokości, dlatego mamy również propozycję o większej powierzchni blatu. Jest to tradycyjny stół na dwóch nogach, a jego wysokość jest regulowana pneumatycznie. System argoAGENTtwin z blatem może z powodzeniem pełnić funkcję dużego stołu w większych kuchniach, również w tych połączonych z salonem. Blat może być podnoszony i opuszczany do takiej wysokości, jaka jest dla nas najwygodniejsza.

Jeśli mamy do dyspozycji kuchnię o bardzo małej przestrzeni, idealnym rozwiązaniem, które zniweluje niedostatki miejsca jest mechanizm blatu TOP FLEX. To system, który umożliwia nam cieszenie się małym, ale sprytnym i wygodnym stolikiem. Gdy stolik nie jest używany, blat pozostaje ukryty za frontem szuflady, który automatycznie opuszcza się w momencie wysuwania blatu, tworząc dodatkową powierzchnię stołu.Natomiast kiedy nie potrzebujemy blatu, możemy go szybko schować do szuflady.

Stolik, nawet najmniejszy okaże się niezbędny podczas gotowania i wspólnego jedzenia posiłku, który cementuje rodzinne życie w każdym domu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH