Meble do kuchni z kolekcji Dream firmy Scavolini. Połączenie koloru szarego i pomarańczowego dało świetny efekt. Stonowane wnętrze nabrało pozytywnej energii. Intensywny odcień pomarańczy doskonale je ożywił.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Meble do kuchni z kolekcji Dream firmy Scavolini. Połączenie koloru szarego i pomarańczowego dało świetny efekt. Stonowane wnętrze nabrało pozytywnej energii. Intensywny odcień pomarańczy doskonale je ożywił.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
18 lip 2014 11:18

Kolor w kuchni. 12 najciekawszych pomysłów na meble kuchenne

Nie bójcie się koloru i śmiało zaproście go do swojej kuchni. Pięknie ożywi wnętrze i nada mu oryginalny charakter. Zobaczcie inspirującą galerię kolorowych mebli kuchennych.

Zielony, żółty, czerwony, pomarańczowy. Każdy z tych kolorów możesz mieć w swojej kuchni. Wybierz ten, który lubisz najbardziej i zamiast uniwersalnej bieli czy spokojnego beżu, tym razem postaw na bardziej odważne rozwiązanie. Kolorowe meble kuchenne będą wyglądały naprawdę fajnie i ciekawie.

Możecie wybrać mocne, intensywne barwy lub zdecydować się na bardziej stonowane odcienie. Każdy z nich ożywi wnętrze i wprowadzi do niego dawkę pozytywnej energii. Zapewni kuchni również oryginalny charakter.

Kolor możecie zastosować jedynie jako akcent na przykład tylko na jednej, dwóch szafkach lub pójść jeszcze dalej i zdecydować się na całą zabudowę w wybranym kolorze. O ile w pierwszym przypadku nie powinniście mieć większych problemów, o tyle w drugim trzeba pamiętać, aby z nadmiarem barw w jednym pomieszczeniu nie przesadzić. O kolorowy bałagan bardzo łatwo.

Jeśli zdecydujecie się na zabudowę w mocnym kolorze to na ściany czy połogi warto wybrać coś bardziej stonowanego. Takie rozwiązanie sprawi, że meble będą grały główną rolę w kuchni, a pozostałe elementy staną się dla nich spokojnym tłem. Jest duża szansa, że równowaga zostanie zachowana.

Możliwości łączenia kolorów w jednym pomieszczeniu jest naprawdę wiele. Ważne, aby zostały odpowiednio dobrane i zachowały właściwe proporcje. Zobaczcie naszą galerię kolorowych kuchni wobec których trudno przejść obojętnie. Są wśród nich bardzo różne propozycje.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Balustrady, 2014-07-22 16:14:04

    świetny pomysł :) mnie zauroczyły te żółte meble

POLECAMY W SERWISACH