Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. DomArtStyl.

Fot. DomArtStyl.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 24 lip 2014 08:27 (aktualizacja: 28 lip 2014 13:25)

Krzesła, sofy, fotele. Zobaczcie ciekawe pomysły

Białe lub kolorowe. Proste czy bardziej stylizowane. Zobaczcie meble, dzięki którym Wasze wnętrze będzie eleganckie, niebanalne i bardzo piękne.

Wybierając kanapę czy krzesła zawsze trzeba dopasać zarówno ich kolor, jak i styl do wszystkich pozostałych elementów wnętrza. Dzięki temu przestrzeń zyska harmonijny, spójny charakter. Będzie wyjątkowa pod każdym względem.

Produkty, które nadadzą wnętrzu indywidualny charakter, posiada w swoim asortymencie sklep DomArtStyl. W ofercie firmy znajduje się bardzo szeroka gama krzeseł, kanap, fotelików oraz innych mebli. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz instytucji mających na względzie czas i wygodę zakupów. Co ciekawe – krzesła i foteliki, które dostępne są w DomArtStyl możecie zobaczyć w programie „Dzień dobry TVN”.

Priorytetem firmy jest solidność, wysoka jakość, bardzo konkurencyjne ceny produktów, szybka realizacja i profesjonalna obsługa klientów. Bo DomArtStyl powstał, by zaspokajać potrzeby stawiane przez wymagających klientów.

Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Dzięki współpracy kurierskiej otrzymają Państwo zamówione produkty w błyskawicznym tempie.

 

DomArtStyl

63-640 Bralin

Chojęcin Szum 8H

KONTAKT z firmą:

biuro@domartstyl.pl

tel/fax 62 78 104 65

tel. 660 766 340

 

www.domartstyl.pl


 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA