Fot. DomArtStyl.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Fot. DomArtStyl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
24 lip 2014 08:27

Krzesła, sofy, fotele. Zobaczcie ciekawe pomysły

Białe lub kolorowe. Proste czy bardziej stylizowane. Zobaczcie meble, dzięki którym Wasze wnętrze będzie eleganckie, niebanalne i bardzo piękne.

Wybierając kanapę czy krzesła zawsze trzeba dopasać zarówno ich kolor, jak i styl do wszystkich pozostałych elementów wnętrza. Dzięki temu przestrzeń zyska harmonijny, spójny charakter. Będzie wyjątkowa pod każdym względem.

Produkty, które nadadzą wnętrzu indywidualny charakter, posiada w swoim asortymencie sklep DomArtStyl. W ofercie firmy znajduje się bardzo szeroka gama krzeseł, kanap, fotelików oraz innych mebli. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz instytucji mających na względzie czas i wygodę zakupów. Co ciekawe – krzesła i foteliki, które dostępne są w DomArtStyl możecie zobaczyć w programie „Dzień dobry TVN”.

Priorytetem firmy jest solidność, wysoka jakość, bardzo konkurencyjne ceny produktów, szybka realizacja i profesjonalna obsługa klientów. Bo DomArtStyl powstał, by zaspokajać potrzeby stawiane przez wymagających klientów.

Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Dzięki współpracy kurierskiej otrzymają Państwo zamówione produkty w błyskawicznym tempie.

 

DomArtStyl

63-640 Bralin

Chojęcin Szum 8H

KONTAKT z firmą:

tel/fax 62 78 104 65

tel. 660 766 340

 


 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewua, 2014-08-11 17:10:06

    Bardzo fajne i designerskie krzesła można też znaleźć na

POLECAMY W SERWISACH