Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble kuchenne Time marki Snaidero oferują spokojną równowagę wyrafinowanych rozwiązań, które idealnie komponują się z codziennym rytmem prac kuchennych. Fot. Snaidero.

Meble kuchenne Time marki Snaidero oferują spokojną równowagę wyrafinowanych rozwiązań, które idealnie komponują się z codziennym rytmem prac kuchennych. Fot. Snaidero.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 cze 2014 20:53 (aktualizacja: 18 cze 2014 08:34)

Kuchnia na lata. Ponadczasowe meble w kolorze drewna

Jeśli marzysz o kuchni, której piękno  będzie urzekać przez wiele lat – pomyśl o drewnie. Jasne czy ciemne – pozwoli Ci stworzyć kuchnię o ponadczasowym charakterze. Bo przecież nie ma nic piękniejszego niż jego naturalny rysunek.

Wielu z nas urządzając kuchnię chce, aby nie tylko była ładna i funkcjonalna, ale też służyła przez wiele lat. Trudno to osiągnąć kierując się tylko i wyłącznie modą. Ta bowiem nieustannie się zmienia, przynosząc każdego dnia nowe pomysły, rozwiązania czy idee. I choć stanowi to niewątpliwy atut, gdy chodzi o rozwój wzornictwa i projektowania przestrzeni użytkowych, to dla przeciętnego odbiorcy może stanowić problem. Bo, choć pragnie by nasza kuchnia była zawsze na topie, to przecież nie chcemy co rok wymieniać w niej mebli.

Dlatego też doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po uniwersalne i sprawdzone receptury na udane wnętrze. Do nich niewątpliwie należy zastosowanie drewna – materiału ponadczasowego o niepowtarzalnej strukturze. Za jego sprawą nasza kuchnia nie tylko będzie „błyszczeć” przez lata, ale i uzyska oryginalny wygląd.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA