Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białą wyspę kuchenną zestawiono z wysoką zabudową w szaroseledynowym kolorze. Obowiązkowo w wysokim połysku. Fot. Pracownia Mebli Vigo, kuchnia Nuvola/Proj. arch. Ola Wołczyk-Perłak.

Białą wyspę kuchenną zestawiono z wysoką zabudową w szaroseledynowym kolorze. Obowiązkowo w wysokim połysku. Fot. Pracownia Mebli Vigo, kuchnia Nuvola/Proj. arch. Ola Wołczyk-Perłak.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 paź 2015 13:27 (aktualizacja: 21 paź 2015 08:37)

Kuchnia na wysoki połysk: modna i praktyczna

Kuchnia w wysokim połysku jest modna, ale również - wbrew powszechnym opiniom - praktyczna. Zobaczcie jakie modele kuchni mają w swojej ofercie producenci.

Meble kuchenne na wysoki połysk to bardzo popularne rozwiązanie wybierane chętnie przez Polaków. Są jednak nie tylko modne, ale również praktyczne. Powiększą bowiem optycznie przestrzeń, łatwiej je również utrzymać w czystości niż powierzchnie wykończone matowym lakierem. 

Meble w wysokim połysku są nieustannie wybierane przez inwestorów urządzających kuchnie. Tak wykończone fronty kuchenne są modne, ze względu na towarzyszący im efekt "wow" oraz idealnie pasują nawet do najmniejszych przestrzeni. Jeśli zainwestujemy we fronty w wysokim połysku, będą one odbijać otoczenie i światło, rozświetlając dodatkowo kuchnię, a także dodając pomieszczeniu głębi. 

Na wysoki połysk można wykończyć meble białe, ciemne (choć na takich łatwiej dostrzegalne będą wszelkie zabrudzenia), a nawet drewniane dekory. Te ostatnie zyskają lżejszy charakter - samo drewno jest bowiem dość ciężkie wizualnie, połyskujący lakier nada mu lekkości. 

W naszej galerii prezentujemy 12 propozycji mebli w wysokim połysku, proponowanych przez producentów. Zachęcamy do czerpania inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA