• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 marz 2013 15:42

Kuchnia od frontu

Fronty decydują o charakterze kuchennej zabudowy. Wybierz wykończenie, frez oraz odpowiednie uchwyty, a zaprojektujesz kuchnie w wymarzonym stylu.

Propozycja do kuchni towarzyskiej, barku w salonie lub dla singla. Eleganckie i efektowne połączenie frontów lakierowanych i laminowanych, a także elementów szklanych lakierowanych na czerwono. (fronty „Klara 4” lakierowane na kolor czarny wpołysku oraz laminowane: wzór „901” z orystycznym dekorem i obrzeżem aluminiowym firmy Lupus; www.lupus.eu)

kuchnie
fot. www.lupus.eu
' title=
fot. www.lupus.eu

Elegancki charakter nowoczesnej kuchni to efekt połączenia czerni z optyką metalu. (realizacja Studia Kuchennego A&K; fronty oraz widoczne boki lakierowane w kolorach czarny i kremowy; blat z laminatu w odcieniu aluminium, nad blatem szkło w kolorze aluminium i czerni, podświetlone szklane półki; www.aik.com.pl)

kuchnie
fot. www.aik.com.pl

Połączenie prostych brył mebli z wyrazistym rysunkiem słojów palisandru santos nadało nowoczesnej kuchni przytulny charakter. (kuchnia „Karolina” firmy Meble Wrzosowa z wyspa wyposażona w szerokie (2 m) szuflady po stronie zewnętrznej i 4 mniejsze po stronie wewnętrznej; fronty fornirowane, blat z granitu; www.meblewrzosowa.pl)

aranżacje wnętrz
fot. www.meblewrzosowa.pl

Lakierowane będą pasowały idealnie do nowoczesnego wnętrza, fornirowane lub patynowane – klasycznego. Fronty decydują o charakterze kuchennej zabudowy. Wybierz wykończenie, frez oraz odpowiednie uchwyty, a zaprojektujesz kuchnie w wymarzonym stylu.

Fronty z rożnych materiałów z uchwytami wpuszczanymi oraz ciekawa konstrukcja wyspy: obudowa oraz oparty na blacie panel. Takie połączenie dało efekt w postaci kuchni rodzinnej i towarzyskiej, nowoczesnej i ciepłej zarazem. (kuchnia „Lucyna” firmy Atlas Meble Kuchenne; fronty w okleinie naturalnej Dąb Europejski oraz lakierowane na kolor Lawa połysk; fronty szafek wiszących z lakierowanego MDF-u z szyba matowa; www.atlas-kuchnie.com.pl)

wnętrza
fot. www.atlas-kuchnie.com.pl
kuchnie
fot. www.atlas-kuchnie.com.pl

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Wiktor, 2013-05-28 23:30:24

    świetne pomysły i projekty, szczególnie aranżacja dla singla oraz fronty z dekoracją roślinną są genialne :)

    bardzo fajną aranżację w podobnych kolorach znalazłem również na stronie - z tym, że jest to projekt z górnej półki cenowej

POLECAMY W SERWISACH