Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Perfect Line

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 08 lip 2010 11:54 (aktualizacja: 23 gru 2013 09:44)

Kuchnia od kuchni

Gotowanie to rzecz łatwa i przyjemna, pod warunkiem że odbywa się w perfekcyjnie zorganizowanym i urządzonym wnętrzu. Ważny jest każdy element: poczynając od mebli, a na dodatkach i akcesoriach kończąc.

Klasyczna kuchnia Odal (Ballingslov) w skandynawskim stylu, z bielonego drewna dębowego, blaty z orzecha amerykańskiego. W kolekcji m.in.: szafka dwudrzwiowa i zlewozmywakowa, szafki wiszące, kredens. Cena: ok. 50.000 zł (w zależności od wyposażenia), Perfect Line.

' title=
fot. Perfect Line

Szuflada TANDEMBOX intivo, o boku – jedwabista biel (także brunatna czerń i inox). Wysuwa się na całą głębokość, mieści wszelkie kuchenne utensylia. Płynne i ciche zamykanie. Cena: u producenta mebla, Blum.

' title=
fot. Blum

Blat z granitu nr 22, firmy Hoder – biały, cętkowany, z ciemnymi plamkami. Cena uzależniona od wielkości i kształtu blatów, Hoder.

' title=
fot. Hoder

Oświetlenie Magic, w postaci spotów halogenowych, lampek fluoroscencyjnych i lampek LED. Ceny: lampka LED Swap (pod szafkami wiszącymi) – od ok. 305 zł, lampka fluorescencyjna LiteEdge (w szafkach wiszących) – od ok. 866 zł, LED ChannelLine (pod blatem szafki stojącej) – od ok. 378 zł; ceny – bez akcesoriów, Hettich.

' title=
fot. Hettich

Kuchnia Torino to funkcja, ergonomia i piękny design. Wyrafinowana geometria wpisana w układ szafek, blatów i sprzętów daje nieustające poczucie ładu i porządku. Cena od ok. 37.500 zł (same meble, bez blatów i sprzętu AGD), Mebel Rust.

' title=
fot. Mebel Rust

Półki Le Mans do szafki narożnikowej. Po otwarciu frontu, każdą z półek płynnym ruchem wysuwa się z szafki. Cena: od ok. 1.290 zł, PEKA.

' title=
fot. PEKA

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA