System kuchenny LAB 40 stworzony został dla tych, którzy w kuchni szukają azylu. Dostępny w bogatej gamie wykończeń, kolorów i materiałów rodem z włoskich katalogów. Fot. Marchi Cucine

Zobacz galerię [3 zdjęć]

System kuchenny LAB 40 stworzony został dla tych, którzy w kuchni szukają azylu. Dostępny w bogatej gamie wykończeń, kolorów i materiałów rodem z włoskich katalogów. Fot. Marchi Cucine
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 marz 2017 07:25

Kuchnia retro na 3 sposoby

Styl retro szczególnie upodobał sobie kuchnie. W takim wnętrzu może być bardzo swojsko, albo po prostu ciepło i rodzinnie, dzięki stylizowanym formom mebli, pięknym postarzanym dekorom i klimatycznym dodatkom.

Styl retro zachwyca prostym pięknem i nastraja klimatem sielankowego spokoju, przywołującego wspomnienia dzieciństwa i beztroskich wakacji spędzanych w wiejskiej chacie. Stanowiąca przeciwwagę dla nowoczesnych, oszczędnych w formie i minimalistycznych mebli, zabudowa kuchenna w stylu retro to manifest charakteru gospodarzy, którzy nie chcą kopiować designerskich trendów i zamiast uniwersalnych, bezosobowych rozwiązań decydują się na kuchnie „pełne życia” i niepowtarzalnego uroku. Tak zaaranżowane wnętrze nie tylko pozwala cieszyć się rodzinnym ciepłem, ale wyciszyć i złapać oddech po zabieganym, wypełnionym obowiązkami dniu.

Kuchnie postarzane w nowej odsłonie łączą sielską tradycję z nowoczesnością - za stylizowanymi frontami i „niedzisiejszymi” kształtami kryje się bardzo współczesna technika, dzięki której użytkowanie tych kuchni jest niezwykle komfortowe.

Kuchnia w stylu retro ma wiele odsłon, które pozwalają popuścić wodze wyobraźni i zaaranżować wnętrze odpowiadające potrzebom gospodarzy: od nostalgicznych stylizacji inspirowanych wiejską chatą po mniej stylizowane, ale równie przytulne wnętrza, w których klimat tworzą jasne barwy i materiały inspirowane naturą.  

Źródło: KAM

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • britta, 2017-04-23 08:01:58

    Raczej to takie nowoczesne retro, ale faktycznie świetnie to wygląda, zwłaszcza ta trzecia, w którj podobają mi się relingi.

POLECAMY W SERWISACH