Chłód bieli doskonale równoważy ciepło drewna. W tej kuchni takie zestawienie prezentuje się niezwykle elegancko i z klasą. Projekt: Nicholas Burns. Fot. Nicholas Burns.

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Chłód bieli doskonale równoważy ciepło drewna. W tej kuchni takie zestawienie prezentuje się niezwykle elegancko i z klasą. Projekt: Nicholas Burns. Fot. Nicholas Burns.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
13 kwi 2014 20:52

Kuchnia w drewnianym domu. Najciekawsze pomysły projektantów

Klasyczna lub nowoczesna. W klimacie rustykalnym lub skandynawskim. Kuchnię w drewnianym domu można zaprojektować w każdym stylu. Sprawdźcie sami.

Drewniany dom ma niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat. Wyjątkowo ciepły i przytulny. Jest piękny i naturalny bez względu na to w jakiej technologii został wzniesiony. A urzeka szczególnie, jeśli zdecydujemy się na pozostawienie we wnętrzu nieotynkowanych ścian, na przykład z grubych bali, drewnianych sufitów czy belek stropowych.  

Decydując się na aranżację kuchni w drewnianym domu mamy do wyboru różne możliwości. Tak naprawdę nie jesteśmy ograniczeni żadnym stylem. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań. Możemy zdecydować się na styl klasyczny czy rustykalny z drewnianymi meblami, który nada przestrzeni sielski, ciepły klimat. Ale możemy także postawić na nowoczesność. Białe proste meble z lśniącymi, lakierowanymi frontami będą się niezwykle ładnie i stylowo prezentowały w otoczeniu drewna. Ciepło drewna doskonale zrównoważy również chłód bieli.  

Pamiętajmy jednak, aby we wszystkim zachować umiar. Dotyczy to każdego stylu. Wszystkie elementy powinny bowiem stanowić harmonijną, bardzo spójną całość. Dopiero wówczas wnętrze zachwyci lekkością, szykiem i urokiem. Zobaczcie sami, jak pięknie mogą wyglądać kuchnie w drewnianych domach zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • hanna356, 2017-08-24 08:07:41

  Osobiście cenię kuchnię kaflową, którą również posiadam w domu.
  Stawiam na ładny wygląd i funkcjonalnośc.
  Kuchnię kaflową wykonała nam firma kafel Joanna Gardyńska.
 • Dorota, 2016-06-29 13:17:08

  Mam dom z bali zbudowany przez ProEko, szukam właśnie inspiracji do urządzania. Myślałam właśnie o białej kuchni, ale chyba w nieco bardziej klasycznym stylu, nie przekonuje mnie taka nowoczesna wersja jak tutaj.

POLECAMY W SERWISACH