Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Melanżowa ściana nad blatem ułożona z dekoracyjnego kamienia sprawia, że kuchnia zyskuje elegancki, a zarazem ekologiczny wygląd. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.

Melanżowa ściana nad blatem ułożona z dekoracyjnego kamienia sprawia, że kuchnia zyskuje elegancki, a zarazem ekologiczny wygląd. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 14 lis 2014 14:09 (aktualizacja: 17 lis 2014 14:29)

Kuchnia w kolorach ziemi: piękna i praktyczna

Beże, brązy, zielenie czy szarości, czyli barwy ziemi, są eleganckie a zarazem kojarzą się z czystą i spokojną naturą. Dlatego idealnie sprawdzą się w kuchni. Zobaczcie sami.

W pojęciu kolory ziemi mieści się bogata paleta barw. Znajdziemy w niej zarówno jasne, spokojne tonacje beżu i kremu, wiecznie modna szarość, jak i głębokie nasycone odcienie brązu czy zieleni, nadające wnętrzu wyraźny charakter.

Beżowy jest kolorem najczęściej wybieranym przez Polaków do aranżacji wnętrz. I nic w tym dziwnego – jest bardzo praktyczny i komponuje się praktycznie z każdym kolorem. Zatem w beżowej kuchni zaadaptują się dodatki i akcesoria we wszystkich barwach.

Odcienie zieleni idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Tworzą harmonijne kompozycje z żółcią, beżem, szarością i brązem. Ten ostatni kolor jest elegancki, szykowny i wytworny, a w kuchni roztacza aurę ciepła oraz podsyca rodzinną atmosferę. Idealnie łączy się z beżem, żółcią, zielenią, czerwienią czy odcieniami pomarańczowego. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA