Meble z programu PN270 to aneks na jedną ścianę z szafkami o różnej głębokości oraz z dodatkowym, nakładanym blatem. Praktyczne i nowoczesne. Fot. Pino.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Meble z programu PN270 to aneks na jedną ścianę z szafkami o różnej głębokości oraz z dodatkowym, nakładanym blatem. Praktyczne i nowoczesne. Fot. Pino.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
24 lis 2015 08:29

Mała kuchnia: 10 sposobów na aneks kuchenny

W małych mieszkaniach z otwartą strefą dzienną, idealnym rozwiązaniem jest aneks kuchenny z zabudową jednorzędową. Zobaczcie nasze propozycje.

Aneks kuchenny w postaci zabudowy jednorzędowej to rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne. Za jego wyborem przemawia szereg argumentów. 

Przede wszystkim, w otwartej strefie dziennej, zabudowa jednorzędowa nie zaburzy porządku wizualnego całego pomieszczenia. Jeśli zdecydujemy się na meble kuchenne w białym kolorze, dodatkowo wizualnie scali się ze ścianą, stanowiąc estetyczne tło dla aranżacji strefy dziennej. 

Zabudowa jednorzędowa jest również - wbrew pozorom - funkcjonalna. Meble usytuowane w jednej linii obok siebie sprawiają, że wszystko będziemy mieć na wyciągnięcie ręki, co ułatwi funkcjonowanie w kuchni i codzienne czynności. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na szafki aż do samego sufitu zapewnią one naprawdę sporo miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy i kuchennych sprzętów.

W naszej galerii prezentujemy 10 pomysłów na aneks kuchenny z meblami na jedną ścianę - funkcjonalnymi i eleganckimi. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH