Zestaw mebli kuchennych Fino Jasny. Fronty z płyt MDF o grubości 16 mm w wysokim połysku. Cichy domyk. Meble mają prostą, nowoczesną formę. Cena: 1.798 zł, Castorama.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Zestaw mebli kuchennych Fino Jasny. Fronty z płyt MDF o grubości 16 mm w wysokim połysku. Cichy domyk. Meble mają prostą, nowoczesną formę. Cena: 1.798 zł, Castorama.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
11 lip 2014 13:53

Meble do kuchni do 3000 zł. Zobacz najciekawsze propozycje

Nowoczesne i klasyczne. Jasne i ciemne. Takie właśnie meble kuchenne znajdziecie w naszej galerii. Co ważne – cena każdego zestawu nie przekracza 3000 zł.

Meble kuchenne do najtańszych na pewno nie należą. Dobrze wie o tym każdy kto ten wydatek na już za sobą. Nawet w małej kuchni ich zakup wiąże się ze sporymi kosztami. Taką inwestycję zawsze więc warto dokładnie zaplanować i wziąć pod uwagę różne możliwości. Jedną z nich jest skorzystanie z gotowych rozwiązań dostępnych w ofercie producentów.

W polskich sklepach znajdziecie gotowe i bardzo ciekawe zestawy mebli kuchennych. Wybór jest całkiem spory. Są wśród nich propozycje skierowane do miłośników stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Równie szeroka jest paleta kolorów. Fronty mogą być jasne lub ciemne, białe lub brązowe. Dodatkowo za takim rozwiązaniem często przemawia również niska cena.

Z ofert producentów wybraliśmy bardzo ciekawe zestawy mebli kuchennych, których cena nie przekracza 3000 złotych. Większość propozycji skierowana jest do właścicieli małych kuchni zarówno w stylu klasycznym, jak i prostym, nowoczesnym. Zobaczcie, jak niska ceną idzie w parze z ładnym, estetycznym wyglądem. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH