Meble kuchenne do kupienia w sieci sklepów Black Red White. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Meble kuchenne do kupienia w sieci sklepów Black Red White. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
01 kwi 2017 10:12

Meble do małej kuchni. Zobacz propozycje producentów

Jakie meble wybrać do małej kuchni? Jasne czy ciemne? W nowoczesnym czy klasycznym stylu? W połysku czy w macie? Zobaczcie ciekawe propozycje mebli do małych kuchni.

Małą kuchnię urządzić jest znacznie trudniej niż dużą. Bo w końcu na niewielkiej przestrzeni trzeba zamieścić wszystkie niezbędne funkcje. Musimy znaleźć miejsce na przechowywanie, wygodną przestrzeń do gotowania i przygotowywania posiłków. Przyda się również jakiś kącik, gdzie będzie można spokojnie zjeść śniadanie.

Warto więc naprawdę dokładnie zaplanować całą przestrzeń, a przede wszystkim wybór mebli do małej kuchni. Ważne jest, aby zapewniły nam odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie. Przyda się więc sporo szafek i szuflad. Pamiętajmy również, że jasne kolory optycznie powiększają małe wnętrza, podobnie jest powierzchnie w połysku. A z kolei kolory drewna nadają przestrzeni przytulnego charakteru.

Właścicielom małych kuchni naprzeciw wyszli producenci mebli. W ich ofercie dostępne są propozycje skierowane do niedużych i często nieustawnych wnętrz. W naszym przeglądzie znajdziecie kilka właśnie takich modeli mebli kuchennych. Być może jedna z tych propozycji przypadnie Wam do gustu. Sprawdzajcie i oglądajcie.  

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • p oda, 2017-03-20 08:40:29

    Świetnie wygląda ta jasna kuchnia, bardzo mi się podoba, taka subtelna i schludnie wyglądająca. No i spodobały mi się w tych kuchniach zioła.

POLECAMY W SERWISACH