• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 lut 2013 15:31

Meble kuchenne

Klasyczna czy nowoczesna? Z drewna czy z MDF-u? Biała, a można muśnięta kolorem? Wybór mebli kuchenny może przyprawić o zawrót głowy. W ofercie producentów znajdziemy dosłownie wszystko!

Chopin – fronty z litego drewna, wybarwienie czereśnia; widoczne boki korpusów fornirowane z wybarwieniem pod kolor frontów; blat z laminatu imitującego trawertyn; szuflady Tandembox firmy Blum z cichym systemem domykania. Wycena indywidualna, A&K Meble Kuchenne.

wnętrza
fot. A&K Meble Kuchenne

Opium – kolekcja w włoskim stylu z efektownymi, bocznymi elementami giętymi (np. z witrażowymi przeszkleniami, które można podkreślić oświetleniem zainstalowanym wewnątrz szafek); drewno w kolorach cherry i biały ze złotą patyną. Wycena indywidualna, Mebin.

wnętrza
fot. Mebin

Diadema – klasyczna kuchnia wykonana w drewnie; do wyboru blisko 200 różnych brył szafek (do indywidualnego zestawiania) oraz różnorodne fronty, w tym wypukłe, np. do dekoracyjnego zakończenia półwyspu; ciekawym elementem jest zabudowa kredensowa z ukrytą wewnątrz lodówką; okucia firmy Blum. Wycena indywidualna, Black Red White.

kuchnie
fot. Black Red White

Symfonia2 – w stylu rezydencjalnym, z bogactwem detali i rzeźbionymi gzymsami; blat roboczy z kompozytu; segregator odpadów, całkowicie dostępna szafka narożna, szuflady wyściełane filcem z praktycznymi organizerami: na sztućce i przyprawy. Wycena indywidualna, Meble Wrzosowa.

wnętrza
fot. Meble Wrzosowa

Marzena – fronty z dębu wybarwionego na kolor biały, patynowany; blat na bazie laminatu HPL (termoutwardzalnego); witryny, szklane półki (gr. 8 mm); tradycyjny styl podkreślają pilastry i kolumny (połączenie drewna litego z płytą w okleinie naturalnej) oraz porcelanowe uchwyty; w szufladach system wewnętrznej organizacji przestrzeni ze stali nierdzewnej. Wycena indywidualna, Atlas Meble Kuchenne.

wnętrza
fot. Atlas Meble Kuchenne

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH