Meble kuchenne do kupienia w sieci sklepów Black Red White. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Meble kuchenne do kupienia w sieci sklepów Black Red White. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
29 sty 2017 11:19

Modna brązowa kuchnia. 15 pomysłów na meble

Czy kolor brązowy w kuchni to dobry pomysł? Oczywiście, że tak. Zobaczcie nasze propozycje na meble kuchenne w brązowym kolorze.

Lubimy brązy zarówno te w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Z prostego powodu. Kolor brązowy wprowadza do wnętrza ciepły i przytulny klimat. Dodaje też przestrzeni elegancji. A przy tym meble w kolorze brązowym będą pasowały do kuchni urządzonej w klasycznym, ale i nowoczesnym stylu.

Kolor brązowy to bez wątpienia rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają ochoty na mniejsze lub większe eksperymenty w swojej kuchni. To bowiem jeden z najbezpieczniejszych kolorów z całej palety barw. Ma przy tym naprawdę wiele odcieni. Bez problemu powinniście, więc znaleźć ten, który będzie najbardziej odpowiedni właśnie do waszej kuchni.

Co ważne – to kolor, które łatwo łączą się z innymi barwami (z tymi spokojnymi, jaki i z bardziej intensywnymi). Stworzy doskonały duet z bielą czy bardziej dynamiczny z zielenią. Pamiętajcie tylko, aby do małych wnętrz wybierać kolory, które nie są zbyt ciemne, bo optycznie zmniejszą wnętrze. Zawsze też warto stawiając na ciemne meble wszystkie pozostałe materiały – na podłogi czy ściany – kupić już w jaśniejszych barwach.

Koniecznie zobaczcie jak pięknie prezentują się meble kuchenne w brązowej kolorystyce.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH