Lakierowane meble kuchenne. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Lakierowane meble kuchenne. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 kwi 2017 10:10

Modna kuchnia: 10 pomysłów na meble lakierowane

Nowoczesna zabudowa kuchenna nieodmienne kojarzy się z lakierowanymi frontami. Modnie w tym sezonie kolory dostępne są w lśniącym połysku lub w satynowym macie.

Nienaganna elegancja w czarującym połysku czy raczej nowoczesny szyk w intrygującym macie? W jakich barwach widzisz swoją kuchnię? To trudny wybór, bo w obu wykończeniach nowe fronty lakierowane, wyglądają niezwykle efektownie.

- Aranżacja przestrzeni kuchennej to trudna decyzja, począwszy od kształtu zabudowy a na wyborze frontów skończywszy - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM z Milejewa. - Dla niektórych wymarzone fronty będą w dekorze drewnianym, inni odważą się zerwać z aranżacyjną nudą i zdecydują się na modny kolor.

Użytkownicy kuchni znudzeni uniwersalnymi, połyskującym bielą frontami mają do wyboru wiele ciekawych wybawień, każdy w dwóch opcjach wykończenia: połysku i macie. Na który się zdecydować? Kuchnia z połyskującymi frontami doda wnętrzu elegancji, idealnie podkreślając jej nowoczesny charakter i wpisując się w aktualne trendy aranżacyjne. To dobre rozwiązanie w przypadku małych wnętrz: w połyskującej powłoce niczym w lustrze odbija się przestrzeń, co pozwala uzyskać efekt głębi i optycznie powiększyć kuchnię. Z kolei matowe wykończenie mebli nie tylko przykuwa wzrok, przełamując dotychczasowe trendy, ale działa uspokajająco, a wnętrze wydaje się ciepłe, bardziej przyjazne i naturalne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH