Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

DIESEL SOCIAL KITCHEN to całkiem nowa koncepcja przestrzeni kuchennej, będącej niepowtarzalnym miejscem stworzonym do gotowania z przyjaciółmi. Fot. Scavolini

DIESEL SOCIAL KITCHEN to całkiem nowa koncepcja przestrzeni kuchennej, będącej niepowtarzalnym miejscem stworzonym do gotowania z przyjaciółmi. Fot. Scavolini
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 13 gru 2016 09:27 (aktualizacja: 13 gru 2016 14:09)

Modna kuchnia 2017: zobacz propozycje światowych marek

Jak będzie wyglądała najmodniejsza w 2017 roku kuchnia? Producenci mebli i AGD lansują dekory drewna, kolor oraz trend botaniczny. Nadal modny jest styl industrialny i vintage.

W nadchodzącym roku w kuchni ponownie zawita, po długiej nieobecności, mat. Matowe fronty w najnowszych kolekcjach światowych marek występują zarówno w jednorodnych wersjach, jak i w postaci ciekawych faktur imitujących inne materiały. Zwłaszcza surowe powierzchnie betonu, metalicznej miedzi czy stylizowane na pokryte rdzą.

W nadchodzącym roku szykuje się również wielki powrót czerni oraz wszelkich ciemnych kolorów. Będą występowały w towarzystwie metalicznych akcentów oraz sąsiedztwie drewna. Natura to nieodłączny motyw najnowszych propozycji kuchennych. Nadchodzący rok w kuchni upłynie pod znakiem drewna i kamienia. Nie zabraknie także akcentów w najmodniejszym w nadchodzącym roku kolorze czyli zieleni, ogłoszonej kolorem roku 2017 przez Instytut Pantone.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA