Modna kuchnia na 2018: 33rd Saperavi Avenue. Fot. Black Red

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Modna kuchnia na 2018: 33rd Saperavi Avenue. Fot. Black Red
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 lut 2018 10:11

Modna kuchnia - gorące trendy na 2018

Czerń w kuchni, żywe kolory i opływowe kształty. Tak prezentować się będą modne wnętrza w 2018 roku

Bogactwo nadchodzących trendów wnętrzarskich w 2018 roku może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Tego roku królowały będą z jednej strony ciężkie, szlachetne kolory, kamień i szkło, a z drugiej ciepłe barwy, florystyczne wzory i naturalne, dające ciepło tkaniny i materiały. Obecny rok upłynie pod hasłem wzbogacania domu o kolory. Oprócz eleganckiego odcieniu fioletu, uwagę przykuwa szlachetna barwa butelkowej zieleni, burgund, złoto i jego miedziane wariacje, a także czerń oraz kamień. Warto zwrócić także uwagę na mniej intensywne barwy, które przyjemnie ocieplają wnętrze – millenial pink, watermelon red czy ponadczasowe naturalne kolory, a także odcienie drewna. 

Kuchnia w wersji klasycznej, białej i minimalistycznej nie wychodzi całkowicie z mody, ale obecnie projektanci zachęcają do wprowadzenia szerszej palety barw do swojej kuchni. Dzięki temu stanie się bardziej spersonalizowana, przytulna i doskonale odda charakter właścicieli. Doskonałym przykładem realizacji obu tych trendów w praktyce są modele kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White: 38th Elysee Avenue z linii Capital. 

Innym, szalenie popularnym kolorem, który coraz częściej pojawia się w kuchennych wnętrzach jest czerń. Barwa ta wygląda doskonale uzupełniona o naturalne drewniane lub stalowe dodatki, miedziane lub rdzawe akcenty czy żywe zielone rośliny. Black Red White w ramach oferty kuchni na wymiar Senso Kitchens proponuje kilka wyjątkowo stylowych propozycji utrzymanych w tym trendzie – 33rd Saperavi Avenue (matowa czerń), 84th Board Street (fronty o kolorze przypominającym rdzawą blachę).

Zobacz także najmodniejsze projekty kuchni na 2018

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH