Wykonany z prawdziwego, dębowego drewna blat wprowadza przytulność do wystroju kuchni i harmonizuje z drabinką/półką. Projekt: Agnieszka Piltz. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Wykonany z prawdziwego, dębowego drewna blat wprowadza przytulność do wystroju kuchni i harmonizuje z drabinką/półką. Projekt: Agnieszka Piltz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
12 lis 2015 19:29

Modna kuchnia. Postaw na blat w kolorze drewna

Nic tak nie doda przytulności aranżacji kuchni jak element w kolorze drewna. Najlepiej blat, który będzie idealnym zwieńczeniem frontów jasnych i ciemnych.

Blat kuchenny to element wyposażenia tego pomieszczenia, który powinien nie tylko być praktyczny, ale także cieszyć oko. Przyciąga bowiem wzrok, będąc zwieńczeniem kuchennych frontów. 

Jeśli chcemy w kuchni zbudować przytulną, domową atmosferę, nic nie sprawdzi się lepiej niż kolory drewna. Drewniane fronty mogą być jednak dość ciężkie w wizualnym odbiorze i - zwłaszcza w małych kuchniach - zbytnio przytłoczyć przestrzeń. Pojedynczy akcent wykonany z naturalnego drewna lub jego imitacji doda jednak upragnionego ciepła, bez zbytniego obciążenia aranżacji wnętrza. Blat pełni tę rolę znakomicie. 

Blat kuchenny w drewnianym kolorze pasuje idealnie zarówno do mebli w stylu klasycznym, jak i nowoczesnych modeli. Z tymi pierwszymi stworzy piękną harmonię, te drugie - zrównoważy, przełamując ich minimalizm i chłód. 

Co więcej, drewno świetnie wygląda w towarzystwie wielu kolorów. Z bielą tworzy kombinację o skandynawskim charakterze, z czernią elegancki szyk. W towarzystwie bardziej zwariowanych barw będzie elementem tonującym. A ponadto, jest ponadczasowe. 

W naszej galerii prezentujemy 12 zdjęć z polskich domów, w których meble kuchenne wieńczy blat w kolorze drewna. Zachęcamy do oglądania i czerpania inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH