Minimalistyczna, nowoczesna kuchnia, w której panuje ciepły kolor drewna, przełamany śnieżną bielą. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Minimalistyczna, nowoczesna kuchnia, w której panuje ciepły kolor drewna, przełamany śnieżną bielą. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
01 wrz 2015 14:10

Modna kuchnia: postaw na szarości i beże

Szarości i beże to kolory dominujące w aranżacji wnętrz w tym sezonie. Nie inaczej jest w przestrzeni kuchni. Zobaczcie, jak pięknie wyglądają w polskich domach.

Decydując się na kuchnię w stonowanej kolorystyce szarości i beżów, wybieramy opcję, która jest nie tylko modna w obecnej chwili, ale będzie się sprawdzała przez długie lata. 

Paleta delikatnych beżów i szarości jest równie ponadczasowa, jak uniwersalna biel. Nawet wówczas, gdy moda na kolory ziemi przeminie, kuchnia urządzona w tej tonacji nie będzie raziła oczu. Co więcej, obydwie barwy świetnie pasują zarówno do nowoczesnej stylistyki, jak i klasycznych kształtów i zdobnych frezowań. 

Wreszcie, z uwagi na swoją neutralność, szarości i beże można zestawiać z różnymi innymi kolorami. Pozwoli nam to na dowolne kształtowanie charakteru naszej kuchni za pomocą akcesoriów i dekoracji  np. w zależności od zmieniających się pór roku. Mało który kolor bowiem będzie źle wyglądał w towarzystwie tych barw. 

Najlepiej wyglądają jednak w swoim towarzystwie. Beż jest wówczas elementem ocieplającym przestrzeń zwłaszcza, gdy występuje pod postacią drewna i drewnianych dekorów. Szarość z kolei pełni wtedy rolę barwy, wprowadzającej delikatny chłód, tonującej przytulność beżów. 

W naszej galerii prezentujemy przykłady pięknych kuchni z polskich domów, w których panują beże, szarości lub duet tych barw. Zapraszamy do oglądania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH