Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble z zestawu Elba dąb skalny prezentują się niezwykle elegancko i przytulnie, imitując ten popularny gatunek drewna. Fot. Castorama.

Meble z zestawu Elba dąb skalny prezentują się niezwykle elegancko i przytulnie, imitując ten popularny gatunek drewna. Fot. Castorama.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 02 paź 2015 11:47 (aktualizacja: 05 paź 2015 08:29)

Modna kuchnia: te meble kupisz w polskich sklepach

Nawet dysponując ograniczonym budżetem możemy urządzić elegancką, modną kuchnię. Oferta polskich sklepów bogata jest w meble kuchenne, odpowiadające najnowszych trendom.

Urządzenie kuchni nie musi kosztować nas majątek. W popularnych sieciach sklepowych możemy zaopatrzyć się w meble kuchenne w rozsądnych cenach.

Do wyboru jest wiele wzorów, kolorów, stylistyk. Dla siebie znajdą coś miłośnicy nowoczesnych kuchni z gładkimi frontami wykończonymi na połysk, jak i wielbiciele klasyki. Znaleźć można bowiem zarówno meble z frontami delikatnie ozdobionymi subtelnymi frezowaniami czy gładkie, ale wykończone w drewnianym dekorze.

Zestawy mebli możemy dowolnie dobierać, zestawiając ze sobą różnodorne elementy jednej kolekcji, tak aby uzyskać wymarzony efekt. W naszej galerii prezentujemy meble kuchenne z popularnym polskich sklepów. Zobaczcie, jak niedrogo i elegancko urządzić kuchnię! Niektóre z prezentowanych zestawów można nabyć już za mniej niż 1.500 zł!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA