Propozycja z linii wzorniczej KAMPlus to zestawienie dekoru w wybarwieniu porcelana z dębem highline oraz świeżym, orzeźwiającym turkusem. Fot. KAM Kuchnie.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Propozycja z linii wzorniczej KAMPlus to zestawienie dekoru w wybarwieniu porcelana z dębem highline oraz świeżym, orzeźwiającym turkusem. Fot. KAM Kuchnie.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
17 lis 2015 15:41

Modna kuchnia. Wybierz drewno i kolor

Kuchnie drewniane czy w drewnianym dekorze są równie uniwersalne co kuchnie białe. Dlatego idealnie komponują się z różnymi kolorami.

Kolor drewna najczęściej zestawiany jest z bielą. Nic w tym dziwnego - pięknie ją ociepla, przełamuje jej sterylność, nawiązuje do modnej stylistyki skandynawskiej. Mimo popularności tego rozwiązania, zachęcamy do sięgnięcia po inny, bardziej ekstrawagancki wariant. Meble kuchenne łączące drewno z błękitem, zielenią czy fioletem to propozycja dla osób odważnych, skorych do eksperymentowania w wystroju kuchni.

Wybierając meble do kuchni warto postawić na wariant: drewno plus barwny akcent. Połączenie neutralnej kolorystyki naturalnego surowca i jego urokliwych słojów z gładką, jednorodną powierzchnią, pomalowaną na żywą barwę będzie wyglądać jednocześnie przytulnie i energetyzująco. Kolorowe fronty mebli mogą być zarówno matowe, jak i połyskujące - te pierwsze wpiszą się w przytulny charakter drewna, drugie przyciągną wzrok i dodadzą aranżacji kuchni "efektu wow". 

W naszej galerii pokazujemy 5 pomysłów na połączenie barwy drewno z ożywiającymi, intensywnymi kolorami. Zachęcamy do czerpania inspiracji i eksperymentowania z barwami!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH