Fronty w kolorze intensywnej czerwieni dodatkowo zaakcentowano poprzez ich wykończenie na wysoki połysk. Obok takiej kuchni nie można przejść obojętnie! Fot. Nolte Kuechen, kolekcja Trend Lack.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fronty w kolorze intensywnej czerwieni dodatkowo zaakcentowano poprzez ich wykończenie na wysoki połysk. Obok takiej kuchni nie można przejść obojętnie! Fot. Nolte Kuechen, kolekcja Trend Lack.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
03 lis 2014 12:08

Na wysoki połysk. 15 pomysłów na kuchnię

Kuchnia na połysk to marzenie niejednej Pani domu. Nadaje wnętrzu elegancji i nowoczesnego charakteru. Zobaczcie jakie meble na wysoki połysk proponują producenci.

Meble na wysoki połysk cieszą się nieprzerwaną popularnością, zwłaszcza wśród zwolenników nowoczesnych kuchni. Połyskujące powierzchnie frontów i korpusów mebli kuchennych nadają bowiem pomieszczeniu futurystycznego charakteru, zwłaszcza wówczas, gdy towarzyszą im gładkie powierzchnie i geometryczne, oszczędne formy. 

Połysk pięknie komponuje się właściwie z każdym kolorem. W zestawie z bielą nadaje kuchni świeżego, chłodnego i lekkiego wyrazu, w połączeniu z czernią wprowadza do pomieszczenia element wytwornego szyku, skomponowany z kolorowymi meblami tworzy nowoczesny, energetyzujący miks. 

Meble wykończone na połysk mają także bardzo istotną zaletę: rozświetlają wnętrze, nadając mu lekkości. Co więcej, dzięki powierzchniom odbijającym otoczenie niczym lustrzane tafle, optycznie powiększają przestrzeń. Są zatem idealne do niewielkich kuchni!

Wiele osób zainteresowanych zakupem mebli na wysoki połysk obawia się tego, że będą się one mocno brudzić. Choć rzeczywiście odciski palców są widoczne na połyskujących gładkich powierzchniach, brud wolniej na nich osiada, a samo czyszczenie gładkiej faktury jest stosunkowo proste. Dlatego też nie należy bać się tego typu mebli. 

W naszej galerii prezentujemy wybrane modele mebli wykonanych na połysk. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH