Fot. IKEA.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. IKEA.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
27 marz 2014 10:41

Nowa kolekcja mebli kuchennych od IKEA

W stylu nowoczesnym, tradycyjnym, skandynawskim. Zielona, czerwona, biała. Zobaczcie zupełnie nowy, modułowy system mebli kuchennych Metod.

System mebli kuchennych Metod to zupełnie nowa, innowacyjna propozycja od szwedzkiej marki IKEA. Zaprojektowano go tak, aby aranżacja kuchni była łatwiejsza i przyjemniejsza niż dotychczas. 

System oparty jest na modułach będących wielokrotnością 20 cm, które można dowolnie dobierać i zestawiać, dzięki czemu aranżacja wnętrza i dopasowanie go zarówno do metrażu, jak i układu przestrzennego, staje się znacznie prostsze. W przypadku małych kuchni lub pomieszczeń o niestandardowych kształtach (np. ze skosami) takie rozwiązanie będzie bardzo pomocne. 

W ramach systemu Metod dostępny jest jeszcze większy niż dotychczas wybór mebli i dodatków do kuchni – szafek wiszących i stojących, szuflad, a także drzwi, frontów (o różnych fakturach i barwach) oraz uchwytów. Tak szeroki asortyment pozwali na aranżację kuchni zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Dodatkowo w systemie modułowym drzwi i fronty szuflad mogą być rozmieszczane dowolnie, dzięki czemu wygląd zewnętrzny kuchni jest niezależny od organizacji wnętrza. Z szafek ściennych, stojących i blatów można też stworzyć wolnostojące rozwiązania do przechowywania rzeczy i w razie potrzeby domontować do nich 28-centymetrowe nogi.

Moduły z systemu Metod można wykorzystywać również do aranżacji przestrzeni w innych pomieszczeniach w niż kuchnia.

System Metod, a wraz z nim prawie 150 unikalnych aranżacji kuchni, będzie dostępny w sklepach IKEA od 1 kwietnia.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-28 08:57:58

    świetne rozwiązania :)

POLECAMY W SERWISACH