Lakier o wysokim połysku w połączeniu z matowymi powierzchniami i wzorem, który nada każdej kuchni charakteru. Fot. Lome.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Lakier o wysokim połysku w połączeniu z matowymi powierzchniami i wzorem, który nada każdej kuchni charakteru. Fot. Lome.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: LOME
29 sie 2014 14:02

Nowa modna kuchnia: zobacz, co jest trendy, wybierz aranżację dla siebie

W końcu nastąpiła ta chwila: zamiast po parku, spacerujemy razem alejkami pomiędzy działem lodówek a pralek w sklepie ze sprzętem AGD, a wolny czas spędzamy planując wyprawę nie na drugi koniec świata, ale do sklepu z oświetleniem kuchennym na drugim końcu miasta… To moment, gdy stajemy się posiadaczami nowego domu czy mieszkania.

Najnowsze badania pokazały, że wbrew utartym stereotypom, kobiety i mężczyźni spędzają w kuchni bardzo podobną ilość czasu. Urządzając więc nową kuchenną przestrzeń warto przewidzieć rozwiązania zaspokajające potrzeby zarówno płci pięknej, jak i tej drugiej - bardziej wygodnej… Polecamy przyjrzeć się topowym aranżacjom uznanego producenta wysokojakościowych mebli kuchennych, niemieckiej firmy Haecker, które pokazują, na co zwrócić uwagę, aby każdy czuł się w nowej kuchni jak w domu!

Producent podkreśla, że w kuchennych aranżacjach panuje obecnie trend, który możemy określić jako maksymalny minimalizm. Wnętrza, a zatem i meble, projektuje się tak, by zachowując minimalistyczną formę zawierały maksymalną ilość funkcji. Dzięki temu, w meblach pojawiły się takie rozwiązania jak silent move, wewnętrzne segregatory czy szafki otwierane za pomocą dotyku. W kuchniach nowe zastosowanie znalazły nietypowe materiały, takie jak kamień, beton czy metal, które sprawdzają się zarówno w postaci blatów, jak i elementów szafek. Pamiętajmy również, że przy wyborze mebli nieustannie należy kierować się nie tylko własnymi potrzebami, ale przede wszystkim jakością! Tylko sprawdzeni producenci, stawiający na równi najlepsze gatunkowo materiały z najnowszymi trendami w designie, są w stanie zaproponować nam kuchnie piękne i funkcjonalne, którymi cieszyć się będziemy długie lata.

Na koniec, a właściwie już na początku, warto zobaczyć siebie we własnej kuchni… czyli, zanim zamówimy meble, zobaczmy jak dokładnie będzie wyglądała kuchnia naszych marzeń. Taką możliwość dają bezpłatne wizualizacje wykonywane u autoryzowanego przedstawiciela firmy Haecker w Polsce, salonie L.O.M.E w podwarszawskich Markach. Wystarczy, że zainteresowani Klienci dostarczą mailem plan kuchni, a w niedługim czasie otrzymają optymalną, zgodną z oczekiwaniami, a co najważniejsze realnie obrazującą wygląd kuchni wizualizację. To bardzo praktyczne narzędzie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz przede wszystkim rozczarowań wynikających z rozdźwięku pomiędzy sferą wyobrażeń a rzeczywistością.

 

L.O.M.E. Salon mebli
ul. Mickiewicza 1b, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. +48 22 224 08 14
e-mail:
FB: facebook.com/lomekuchnie

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH