Model AV5090 z frontami szklanymi w kolorze Brilanweis. Kolor frontów i uchwyty widoczne na zdjęciach,  powstały przy współpracy z firmą Miele, której sprzęt czyli piekarniki i ekspres do kawy są wbudowane w meblach. Dało to niecodzienny rezultat: zarówno kolor sprzętu jak i metalowe uchwyty przy piekarnikach i w kawiarce są  identyczne jak w meblach. Takiej integracji sprzętu do zabudowy jeszcze nie było.  Blaty granit Silver moon polerowane na wysoko połysk dopełniają całości. Fot. Lome Meble.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Model AV5090 z frontami szklanymi w kolorze Brilanweis. Kolor frontów i uchwyty widoczne na zdjęciach, powstały przy współpracy z firmą Miele, której sprzęt czyli piekarniki i ekspres do kawy są wbudowane w meblach. Dało to niecodzienny rezultat: zarówno kolor sprzętu jak i metalowe uchwyty przy piekarnikach i w kawiarce są identyczne jak w meblach. Takiej integracji sprzętu do zabudowy jeszcze nie było. Blaty granit Silver moon polerowane na wysoko połysk dopełniają całości. Fot. Lome Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Lome Meble
28 marz 2014 10:16

Nowe trendy w kuchniach nowoczesnych: 10 atrakcyjnych aranżacji

Przedstawiamy Państwu 10 topowych aranżacji kuchni nowoczesnych i w stylu high tech. Prezentowane kuchnie to przykład, jak najlepsze materiały i rozwiązania techniczne dobrze prezentują się zarówno w apartamentowcu, jak i w domu pod miastem.

Forma i ergonomia w harmonii. Design-program promieniuje funkcjonalnością i jasno zdefiniowanym przebiegiem linii. Nic tak nie decyduje o wyglądzie kuchni jak jej front. To on nadaje aranżacji pomieszczenia jego własny, niepowtarzalny wygląd. Szkło, fornir, drewno naturalne, metal - szlachetne materiały, które doskonale łączą się z nowoczesną architekturą wnętrz - gwarantują właściwy efekt końcowy czyli nasze zadowolenie.
Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi nowymi propozycjami.

SALON KUCHNI NIEMIECKICH LOME
ul. Mickiewicza 1B
05-270 Marki
tel: +48 22 224 08 14
tel kom: +48 513 075 557
e-mail:salon@lome-meble.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH