Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble z kolekcji Pamela firmy Lube Cucine. Proste, funkcjonalne i niezwykle eleganckie. Delikatny dodatek fioletu fajnie pasuje do białej kolorystyki. Będą idealne zarówno do niewielkiej kuchni, jak i otwartej na salon. Dostępne są w wielu różnych konfiguracjach.

Meble z kolekcji Pamela firmy Lube Cucine. Proste, funkcjonalne i niezwykle eleganckie. Delikatny dodatek fioletu fajnie pasuje do białej kolorystyki. Będą idealne zarówno do niewielkiej kuchni, jak i otwartej na salon. Dostępne są w wielu różnych konfiguracjach.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 01 sie 2014 10:58 (aktualizacja: 06 sie 2014 08:33)

Nowoczesna biała kuchnia. 15 rozwiązań dla każdego

Białe meble do świetny pomysł zarówno do dużej, jak i małej kuchni. W każdej będą wyglądały pięknie. Zobaczcie inspirujące propozycje, które dla was wybraliśmy.

Czemu tak chętnie sięgamy po biały kolor? Powodów pewnie jest wiele, chociażby tak podstawowy – jak to, że się nam po prostu podoba bardziej niż wszystkie inne. Pomijając jednak nasze indywidualne preferencje to faktem jest, że biały jest kolorem uniwersalnym, ponadczasowym. Nada przestrzeni lekkości i optycznie powiększy wnętrze, co ma ogromne znacznie w małych pomieszczeniach.

Biały kolor w nowoczesnej kuchni sprawdzi się znakomicie. A już na pewno pięknie będzie się prezentował na prostych, geometrycznych szafkach, których fronty wykończone zostaną zarówno lakierem w połysku, jak i macie. Białe meble możecie zastawić praktycznie z każdym kolorem. Z czarnym stworzą bardzo elegancki duet, natomiast z czerwienią i zielenią przestrzeń stanie się bardziej dynamiczna i pełna energii.

Podobnie sytuacja wygląda z materiałami wykończeniowymi. Do białych frontów będzie pasowało drewno, które je ociepli, jak również beton, stal, laminat czy Corian. Możliwości macie więc naprawdę sporo. Wszystko zależy od tego co lubicie i jaki efekt chcecie w swojej kuchni osiągnąć. Nie zapominajcie tylko, że wszystkie elementy powinny tworzyć spójną, estetyczną całość.

Zobaczcie naszą galerię, w której znajdziecie gotowe, inspirujące pomysły na nowoczesną kuchnię z białymi meblami. Wybraliśmy dla was różne propozycje – z frontami matowymi i w połysku, z szafkami wiszącymi nad blatem i bez, z dodatkiem drewna oraz kolor czarnego i zielonego, z białym, czarnym i szarym blatem. Mamy nadzieję, że staną się dla was inspiracją.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA