Kuchnia model Z1. Fot. Zajc

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kuchnia model Z1. Fot. Zajc
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 kwi 2017 09:08

Nowoczesna kuchnia: biały marmur jest na topie

Czysta architektoniczna forma kuchni Z1 jest doskonałą bazą dla wyszukanych materiałów wykończeniowych. Wyrazisty blat odwzorowujący rysunek kamienia ciekawie przełamuje minimalistyczny charakter mebli.

Jednym z trendów, które pojawiły się w meblach kuchennych są blaty z kamieni o mocnym rysunku lub z kompozytów je imitujących. Rozwiązanie to znajdziemy w modelu kuchni Z1 marki Zajc, w którym blat wyspy kuchennej wykonany jest z najnowszego materiału Dekton Aura. Uwagę zwraca mocny wzór odtwarzający rysunek marmuru clacatta. Intensywny rysunek szarych „żył” doskonale komponuje się z minimalistyczną formą mebli, którą nadają wyważone proporcje i geometrycznym podziały. Jednolity, lekki charakter zabudowy podkreślają bezuchwytowe fronty wyspy i wysokiej zabudowy wykończone w białym błyszczącym lakierze.

Kuchnia Z1 to najbardziej oszczędny w formie i jednocześnie cieszący się największą popularnością model marki Zajc. Odpowiednio dobrane materiały podkreślają neutralność kuchni lub przeciwnie – eksponują rysunek poszczególnych płaszczyzn i nadają modelowi indywidualne cechy. Model ma stonowany, elegancki charakter i świetnie sprawdza się w reprezentacyjnych kuchniach otwartych.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Bożena I, 2017-04-13 17:37:12

    Pięknie to wygląda, ale niestety mnie nie stać na taką kuchnię, ale namiastkę takiego ostatnio sobie pozwoliłam i tez mam marmur w swojej kuchni.

POLECAMY W SERWISACH