Noble Areti Bianco, materiał w białym odcieniu z widocznymi szarymi użyleniami, doskonale wtopi się w nowoczesną, monochromatyczną kuchnię, dodając jej autentycznego, naturalnego charakteru. Fot. Technistone

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Noble Areti Bianco, materiał w białym odcieniu z widocznymi szarymi użyleniami, doskonale wtopi się w nowoczesną, monochromatyczną kuchnię, dodając jej autentycznego, naturalnego charakteru. Fot. Technistone
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 lis 2016 10:26

Nowoczesna kuchnia. Modne materiały do wykończenia na 2017 rok

Kuchnia, która ma pełnić rolę domowego azylu, powinna przede wszystkim być urządzona w zgodzie z naszym poczuciem estetyki przy wykorzystaniu materiałów odpornych na wieloletnią eksploatację.

Solidne, trwałe i wysokiej jakości materiały wykorzystywane do wyposażenia wnętrza posiadają nie tylko niezaprzeczalne walory użytkowe, ale dają także specyficzne poczucie spokoju i bezpieczeństwa we własnych czterech ścianach; sprawiają, że dom staje się pewnym portem na głębokich wodach życia codziennego.

W czasach ciągłego pośpiechu, codziennej gonitwy i stresu, poszukujemy ukojenia we własnym domu, który staje się swoistym azylem. Chcemy, aby stanowił od dla nas solidny fundament bezpieczeństwa, pełnił rolę ostoi, ale także był miejscem, które cieszy oczy nieprzeciętnym wyglądem.

Kluczem do wykreowania domowej przystani, której trwałości i niezawodności będziemy pewni, jest wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. W tej roli idealnie sprawdzą się powierzchnie konglomeratowe Noble Collection 2017 Technistone, wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi oraz autentycznym rysunkiem naturalnego kamienia. Materiały pochodzące z tej linii doskonale wpisują się w trendy przewidziane na nadchodzący 2017 rok.

Fundamentalna jakość

Żyjąc w tłumie coraz trudniej zachować nam indywidualność, mamy coraz mniej czasu i przestrzeni, aby odetchnąć. Dlatego to nasze domy stają się wyrazem naszej indywidualności oraz miejscem wytchnienia – odpoczywamy w nich, czujemy się tam bezpiecznie, a także otaczamy przedmiotami, które pomagają nam się zrelaksować. Jak wskazują trendy na 2017 rok, zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów Tekstylnych Heimtextill, współczesnym wnętrzom mieszkalnym powinno przyświecać hasło „ochrona”.

Aranżacje powinny zapewniać bezpieczeństwo zarówno mentalne, jak i fizyczne, gwarantować komfort codziennego użytkowania oraz być wykończone wysokojakościowymi materiałami, często nawiązującymi do natury.

W nadchodzące trendy doskonale wpisuje się najnowsza linia konglomeratów kwarcytowych Noble Collection 2017 Technistone. Można stworzyć z nich blaty, schody, a nawet posadzki czy parapety. Dzięki niskiej porowatości nie będą wchłaniały wody oraz nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, wysoki współczynnik higieniczności oraz podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne świadczą o nieprzeciętnej trwałości i solidności konglomeratów, dzięki czemu mogą one stanowić fundament bezpieczeństwa w każdym domu.

Prawdziwa ostoja

Kuchnia, która ma pełnić rolę domowego azylu, powinna przede wszystkim być urządzona w zgodzie z naszym poczuciem estetyki przy wykorzystaniu materiałów odpornych na wieloletnią eksploatację. Tylko dzięki temu stworzymy komfortowe wnętrze, do którego będziemy wracać z przyjemnością przez wiele lat. Dobrze otaczać się także przedmiotami z dobrą energią – naturalnymi surowcami, działającymi odprężająco na domowników.

W tej roli sprawdzą się materiały posiadające naturalny charakter: drewno, kamień, glina, wełna czy len. Jednak najgorętszym trendem nadchodzącego roku są marmurowe akcenty, dodające wnętrzu zarówno naturalnego uroku, jak i elegancji. Marmurowe lampy, świeczniki, elementy okładziny kominkowe, ale także blaty czy schody to hit 2017 roku. Ze względu jednak na wysokie ceny tego surowca oraz jego dyskusyjne parametry techniczne (porowatość, wysoka waga, możliwość odbarwień), warto skorzystać z alternatywy jaką oferuje firma Technistone.

Powierzchnie z konglomeratów kwarcytowych, w tym dwie nowości pochodzące z linii Noble Collection 2017: inspirowana marmurem karraryjskim Noble Areti Bianco oraz stylowa Noble Lusso Champagne, idealnie dopełnią stylowej przestrzeni sprawiając, że stanie się nie tylko elegancka, ale także trwała i bezpieczna.

Noble Areti Bianco, materiał w białym odcieniu z widocznymi szarymi użyleniami, doskonale wtopi się w nowoczesną, monochromatyczną kuchnię, dodając jej autentycznego, naturalnego charakteru.

Z kolei Noble Lusso Champagne, powierzchnia w szampańskiej tonacji z popielatymi użyleniami, idealnie wkomponuje się w klasyczną aranżację, podkreślając jej tradycyjny charakter. Solidność, trwałość oraz dekoracyjność konglomeratów kwarcytowych będzie podstawą przejrzystych wnętrz naszych domów, które dają poczucie bezpieczeństwa, a także będą cieszyć oczy nasze oraz naszych gości.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH