Za nadzwyczajnie zaprojektowanym frontem znajduje się elektryczne wspomaganie ruchu Servo-Drive lub mechaniczne Tip-On. Fot. Blum.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Za nadzwyczajnie zaprojektowanym frontem znajduje się elektryczne wspomaganie ruchu Servo-Drive lub mechaniczne Tip-On. Fot. Blum.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Blum
07 lis 2014 10:42

Nowoczesna spiżarnia. Sprawdzone pomysły na przechowywanie

Chłodna, przestronna spiżarnia była kiedyś idealnym miejscem przechowywania żywności. Dziś funkcję tę z powodzeniem przejęły nowoczesne systemy do mebli kuchennych.

Kiedyś nasze babcie przechowywały swe zapasy w spiżarniach. Te zazwyczaj chłodne pomieszczenia, położone tuż przy kuchni, pachniały wspaniałościami.

Dziś nie każdy dysponuje spiżarnią. Zmieniły się nasze kuchenne zwyczaje. Zakupy robimy regularnie, do dyspozycji mamy przestronne lodówki. Klasyczne spiżarnie nie są już tak niezbędne, w wielu mieszkaniach czy domach nie ma po prostu na nie miejsca. Jednak każdy z nas posiada pewien zapas produktów spożywczych. Jakie rozwiązania na zapasy są godne polecenia? Takie, które są pojemne, wygodne w użytkowaniu i niezawodne. Przykładem jest nowoczesne Cargo Space Tower firmy Blum.

Pojemność i wygoda

Space Tower to wysoka szafa na zapasy z pięcioma osobno wysuwanymi szufladami. W standardzie jest oferowana w szerokości 400 mm. Szerokość tej szafy może być oczywiście dostosowana indywidualnie, w zależności od potrzeb użytkowników. Jest to prawdziwy cud pojemności. Model standardowy, o szerokości 400 mm, pomieści aż 150 kg zapasów – po 30 kg w każdej z pięciu szuflad. To jednak nie koniec zalet tej szafy.

Dzięki pojedynczo wysuwanym szufladom jej użytkowanie jest bardzo łatwe. Nie trzeba już wysuwać za każdym razem całej zawartości szafy, jak to jest w przypadku tradycyjnych rozwiązań typu cargo. Każdą z szuflad otwiera się osobno, płynnie i lekko, a zamyka się delikatnie i cicho. Wszystko to za sprawą systemu cichego domykania Blumotion. Pojedynczo wysuwane szuflady to także dobry dostęp do przechowywanych produktów – z każdej ze stron.

Planujesz kuchnię? Masz wątpliwości? Pozbądź się ich ustawiając planowaną kuchnię z ruchomych szafek. Sprawdź, czy spełnia oczekiwania. Fot. Blum.

Porządek w szufladach

Pełne dna szuflad chronią przed przesypywaniem produktów z ewentualnie uszkodzonego opakowania. Wysokie szuflady wewnętrzne w cargo Space Tower zapewniają większą pojemność i umożliwiają zastosowanie organizacji wewnętrznej Orga-Line. To właśnie dzięki organizacji wewnętrznej w każdej szufladzie zawsze panuje porządek, wszystkie produkty znajdują się na swoim miejscu i nie przesuwają się podczas otwierania i zamykania.

Cargo Space Tower to szafa na zapasy, która doskonale sprawdzi się również w kuchniach z meblami bez uchwytów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu mechanicznego systemu wspomagania otwierania Tip-On do drzwi szafy. Również w szufladach warto zastosować system wspomagania otwierania: mechaniczny, Tip-On lub elektryczny, Servo-Drive. Wygoda użytkowania tej szafy oraz jej funkcjonalność jest więc bezsprzeczna.

Niezawodna wytrzymałość

Kuchnie użytkujemy bardzo długo, nierzadko 15 – 20 lat. Jakość szafy Cargo Space Tower jest gwarantowana. Wszystkie elementy zastosowanych okuć wyprodukowano w Austrii, co bezpośrednio wpływa na ich jakość. Producent rozwiązania cargo Space Tower, firma Blum daje dożywotnią gwarancję na wszystkie zastosowane okucia.

W ofercie firmy Blum znajduje się wiele innych praktycznych rozwiązań. Odkryj je na:


Zamów już dziś bezpłatny magazyn "Kuchenne inspiracje" firmy Blum na . Obok porad dotyczących projektowania kuchni znajdą w nim Państwo najnowsze rozwiązania i produkty.Link:  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH