• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 marz 2013 09:44

Palenisko widoczne z różnych stron

Widok ognia w kominku skutecznie podnosi temperaturę w pomieszczeniach i rodzinno-towarzyskich więzi. Warto znaleźć takie miejsce, by przyrządzając smakołyki w kuchni, mieć go w zasięgu wzroku.

Nowosc Marchi Cucine: kuchnia Nolita w trendowym stylu vintage. Warto zwrócić uwagę na obudowy okapu (można po niej pisać) i lodówki. Wycena wg projektu (drewno, rożne wykończenia), www.marchicucine.it, www.artdevivre.pl.

wystrój wnętrz
fot. www.marchicucine.it, www.artdevivre.pl

Krzesło-futrzak Stool Fur z Kare Design. Stelaż z drewna jodłowego i sosnowego. Cena: ok. 450 zł (na zamówienie), www.9design.pl.

meble
fot. www.9design.pl

Naczynie La Gryta z oferty Duka do powolnego zapiekania bez tłuszczu (slow cooking). Wykonane z wypalanej gliny. Cena: ok. 149,90 zł (34x23x15 cm), www.dukapolska.pl.

' title=
fot. www.dukapolska.pl

Ręcznie wykonana mozaika stylizowana na dzianinę – Garcia Beige z katalogu Ardea Arte. Cena: ok. 598 zł/m2, www.ardea-arte.pl.

' title=
fot. www.ardea-arte.pl

Jak zrobiony na drutach – kubek Winter z 4breafast. Cena: ok. 19,90 zł/450 ml (beż lub biel), www.dekoria.pl.

' title=
fot. www.dekoria.pl

Szkliwiony i polerowany gres Calina marki Ceramstic nadaje się zarówno na podłogi i ściany w kuchni, jak tez obudowę kominka. Powierzchnię można urozmaicić listwami i mozaika z tej samej serii. Ceny: ok. 109,53 zł /m2 i ok. 117,07 zł/m2 (Calina Grys i Calina Brown; 60x60 cm), www.ceramstic.pl.

wnętrza
fot. www.ceramstic.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH