Meble do jadalni: kolekcja Ottawa elegancki mosiądz i wytworne czarne espresso. Fot. BoConcept

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Meble do jadalni: kolekcja Ottawa elegancki mosiądz i wytworne czarne espresso. Fot. BoConcept
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
11 kwi 2018 07:26

Piękna jadalnia: zobacz nowe kolekcje mebli

Duńska marka meblowa BoConcept nadaje kolekcji Ottawa, autorstwa Karima Rashida, nowe barwy: elegancki mosiądz i wytworne czarne espresso.

Wielokrotnie nagradzana kolekcja Ottawa swoją premierę miała w 2013 roku i już od samego początku zyskała uznanie za swój charakter, który Karim Rashid lubi określać mianem „zmysłowego minimalizmu”. W tym sezonie marka odświeża wygląd kolekcji nadając jej dwie nowe wersje kolorystyczne: całkowicie czarna oraz połączenie czarnego espresso z mosiądzem.

Stół i krzesła Ottawa w swoich nowych barwach dają całkowicie nowe możliwości. Klient wybierając wersję w pełni czarną otrzyma zestaw o eleganckim, minimalistycznym i monochromatycznym wyglądzie. Smukłe nogi i zaokrąglone rogi stołu dodadzą lekkości tej dramatycznej ekspresji.

Zobacz także: Płytki ceramiczne do kuchni: 20 pięknych kolekcji

Z kolei wersja w połączeniu czarnego espresso z mosiądzem stworzy przyciągającą oko luksusową aranżację. Klasyczne ciepło mosiądzu wniesie w tym scenariuszu eleganckie ożywienie. Bez względu na to, na którą kombinację zdecyduje się klient, zestaw stołu i krzeseł Ottawa wniesie swój urok do każdej jadalni.

Kolekcja mebli do jadalni Ottawa to perfekcyjne połączenie komfortu i stylu, organicznej formy z architektonicznymi akcentami. Stanowi podstawę wielu nowoczesnych wnętrz na całym świecie.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH