Pełen życia i energii odcień żółtego na frontach szafek kuchennych Mono HTH (model Mono/Dusty Grey/Yellow) podkreśla szarość szafek dolnych. Z płyty MDF, delikatnie zaokrąglone krawędzie frontów. Wycena indywidualna, HTH.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Pełen życia i energii odcień żółtego na frontach szafek kuchennych Mono HTH (model Mono/Dusty Grey/Yellow) podkreśla szarość szafek dolnych. Z płyty MDF, delikatnie zaokrąglone krawędzie frontów. Wycena indywidualna, HTH.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
20 marz 2014 12:32

Piękne kuchnie w żółtym kolorze. Zobaczcie wiosenne aranżacje

Kolor żółty w kuchni sprawdzi się doskonale. Będzie wiosennie, radośnie i pięknie. I to przez cały rok.

Zima już za nami, przyszła tak długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią to co lubimy najbardziej – coraz cieplejsze promyki słońca, błękitne, pogodne niebo, budząca się do życia przyroda, letnie podmuchy wiatru czy pierwszy, również letni deszcz. Wszystko tak pięknie z dnia na dzień zaczyna nabierać kolorów. Kochamy wiosnę bo jest jak dobra wróżka. Ożywia dosłownie wszystko wokół.

Zaproście wiosnę również do swojej kuchni. Nie wiecie jak to zrobić? Jest na to prosty sposób. Wybierzcie kolor żółty – w kuchni sprawdzi się znakomicie. Doda energii, rozjaśni i ożywi każde wnętrze. Poprawi nastrój tak, że poranna kawa będzie nam smakowała jeszcze bardziej wybornie. To bez wąpienia również kolor pełen radości i optymizmu.

Na żółto możemy pomalować wszystkie ściany (chodź to trzeba robić z dużym wczuciem), jedną ścianę lub tylko fragment ściany na przykład nad blatem. Kolor ten dobrze sprawdzi się również na frontach mebli kuchennych czy zastosowany jedynie w dodatkach. Równie dużo możliwości daje nam palet odcieni żółtego. Wybór jest szeroki – od ciepłego, słonecznego koloru po bardziej mocny, nasycony. Wszystko zależy od naszych potrzeb i oczywiście kreatywności.

Pamiętajcie również, że żółty fajnie łączy się w wieloma innym kolorami. Będzie pasował do białego, czarnego, szarego czy czerwonego.

Nie bójcie się koloru żółtego. To dzięki niemu w waszej kuchni wiosna będzie przez cały rok, nawet w szare, pochmurne dni. Nie wierzycie? Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć, które przygotowaliśmy.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • toptrendymeble-pl, 2014-03-24 09:03:30

    bardzo ciekawe wnętrze!

POLECAMY W SERWISACH