Drzwi S800 regał Legno. Fot. Raumplus

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Drzwi S800 regał Legno. Fot. Raumplus
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 paź 2016 12:35

Praktyczna jadalnia. Wybierz szafę dla siebie

Pojemne szafy to nie tylko miejsce na składowanie ubrań. Dużo przestrzeni do przechowywania przydaje się również w innych pomieszczeniach. Przykładem jest jadalnia, gdzie szafy zintegrowane służą jako kredens.

Przestrzeń mieszkań jest coraz staranniej projektowa. Tak samo jak funkcjonalność rozwiązań liczy się w nich estetyka wykończenia. W jaki sposób je pogodzić? Odpowiedź jest jedna: dopasować projekt do indywidualnych potrzeb.

Taką możliwość dają systemy szaf zintegrowanych Raumplus. Ich uniwersalność sprawia, że mogą zostać wykorzystanie również w jadalni lub kuchni, gdzie posłużą jako kredens.

Wpasowana w architekturę pomieszczenia szafa montowana jest we wnęce lub ustawiana wzdłuż ściany. Systemy Raumplus dają również możliwość zabudowania szafą trudno dostępnych miejsc, takich jak skosy lub narożniki pomieszczeń.

Skonfigurowanie mebla na potrzeby przechowywania akcesoriów kuchennych i produktów umożliwiają regały Legno i Ecoline. Oba modele wykonane są z wysokiej jakości płyt, do których należą produkty włoskiej marki Cleaf wykańczane wytrzymałym laminatem wiernie odwzorowującym różne gatunki drewna z wyczuwalną pod palcami fakturą słojów. Jako zamknięcie stosowane są drzwi przesuwne: S800, S1200, S1500, S3000. Ich ramy wypełniane są wielkoformatowym szkłem lub płytą. Maksymalny wymiar skrzydła pozbawionego szprosów wynosi 160 x 300 cm. Ciekawą propozycją jest również przesuwny model C42 z szeroką ramą, która pokryta może zostać fornirem, lakierem lub laminatem. Maksymalny wymiar skrzydła drzwi C42 wynosi 150x 275 cm - mówi Aneta Świderska, projektant w Raumplus.

Dla zwolenników klasycznych drzwi wahadłowych Raumplus proponuje systemową szafę Turn. Front modelu wykończone są: laminatem, skórą lub fornirem. Daje to możliwość idealnego dopasowania szafy do aranżacji wnętrza. A w przypadku mebla znajdującej się we wnęce, nawet uzyskanie jednolitego efektu wykończenia na froncie i ścianie. Regał posiada skonfigurowane odpowiednio do funkcji półki i szuflady. Wymiar jednego modułu szafy Turn wynosi 275x122 cm i 90 cm głębokości.

Nowością, która pojawi się na polskim rynku pod koniec roku jest klasycznie zamykana wersja drzwi S1200. Przeszklone skrzydło (80 x 270 cm) daje efekt witryny eksponującej kolekcję szkła i porcelany. Lekkości doda jej regał Uno w wersji ze szklanymi półkami.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH