Nowoczesna, elegancka kuchnia Fresh w ciepłej kolorystyce. Świetnie sprawdzi się w otwartej przestrzeni dziennej. Fot. Stolkar.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Nowoczesna, elegancka kuchnia Fresh w ciepłej kolorystyce. Świetnie sprawdzi się w otwartej przestrzeni dziennej. Fot. Stolkar.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Stolkar
30 cze 2015 14:10

Praktyczna kuchnia. Wybierz do niej modne meble

Kuchnia to serce domu. Tu spędzamy najwięcej czasu – gotujemy, jemy, rozmawiamy. Musi być więc pomieszczeniem nie tylko ładnym, ale również wygodnym i funkcjonalnym.

Podstawowe zasady projektowania kuchni:

• Instalacje, czyli tak naprawdę rozmieszczenie sprzętów AGD trzeba ustalić na samym początku. Rozmieszczenie powinno być zgodne z zachowaniem zasad ciągu komunikacyjno – roboczego. To najważniejszy element, bez którego nie ruszycie do przodu. Do instalacji zaliczamy także elektrykę, która w kuchni jest szczególnie istotna. Sprawdźcie, czy wasza instalacja wytrzyma obciążenie wszystkich włączonych sprzętów kuchennych naraz.

• Sprzęt AGD należy wybrać przed projektem kuchni. Może wydawać się to dziwne, ale to konieczny warunek, żeby potem uniknąć przykrych niespodzianek typu niedopasowania.

• Oświetlenie: bardzo ważne w kuchni jest dobre oświetlenie - szczególnie nad blatami roboczymi. W tej roli doskonale sprawdzi się oświetlenie typu LED czy też wieńce oświetleniowe.

• Meble: należy wybrać takie aby służyły nam przez lata. Warto zainwestować w dobrą jakość frontów, mechanizmów szuflad i podnośniki.

Kuchnie produkowane w Fabryce Mebli Stolkar pozwalają urządzić wnętrze wygodnie i funkcjonalnie. Duży wybór szafek sprawia, że każdy zestaw może być niepowtarzalny. Różnorodność frontów daje możliwość wyboru aranżacji kuchni zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Utarło się, iż współcześnie produkowane meble stylowe i klasyczne nie są wystarczająco funkcjonale. Nic bardziej mylnego. W meblach tych występuje bardzo wiele praktycznych rozwiązań o czym świadczą małe szufladki, półeczki, które pozwalają nam przechowywać wiele przydatnych w kuchni rzeczy. W ofercie Fabryki Mebli Stolkar za przykład takiej kuchni można podać kuchnię Alinę lakierowaną na wysoki połysk w kolorze ponadczasowej bieli oraz Zofię w kolorze ciepłej wanilii, delikatnie muśniętej złotą patyną. Kupując właśnie takie kuchnie możemy jak najbardziej liczyć na funkcjonalność oraz niepowtarzalny design.

Styl nowoczesny charakteryzuje się prostymi, minimalistycznymi frontami, często bardzo geometrycznymi. Obecnie najpopularniejsze są proste fronty. W tej odważnej stylistyce dominuje połysk – fronty lakierowane, luxe, świadczące o zastosowaniu nowoczesnej, zaawansowanej technologii produkcji. Z oferty Fabryki Mebli STOLKAR do tego nurtu wpisuje się m. in. Goya oraz Acrilico, gdzie wysokie szafki wiszące (92 cm) dają ogromne możliwości i wprowadzają porządek co wiąże się z ich funkcjonalnością.

Nowością w ofercie Fabryki mebli Stolkar jest system Fresh, który idealnie pasuje do każdego wnętrza i pozwala wykorzystać maksymalnie przestrzeń, a dodatkowo nowoczesne wzornictwo i bogata kolorystyka sprawi, że Twoje wnętrze będzie doskonałe i funkcjonalne.

Fabryka Mebli STOLKAR
ul. Niskie Brodno 4
87-300 Brodnica

POLECAMY W SERWISACH