Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Cargo mini dwupoziomowe z linii Maxima EVO z prowadnicami pełnego wysuwu i systemem cichego domykania. Dno wykonane jest z białego, antypoślizgowego tworzywa. Ładowność: do 30 kg. Wycena indywidualna, Rejs.

Cargo mini dwupoziomowe z linii Maxima EVO z prowadnicami pełnego wysuwu i systemem cichego domykania. Dno wykonane jest z białego, antypoślizgowego tworzywa. Ładowność: do 30 kg. Wycena indywidualna, Rejs.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 23 kwi 2014 13:31 (aktualizacja: 28 kwi 2014 06:55)

Przechowywanie w kuchni: szafki, półki, szuflady. 15 sprawdzonych pomysłów

Specjalne systemy, wkłady, carga – wszystkie bez wyjątku ułatwią nam utrzymanie porządku w szufladach i szafkach kuchennych. Będzie bardzo wygodnie i bardzo funkcjonalnie.

To jak zorganizujemy przestrzeń w szafkach i półkach kuchennych jest równie ważne, jak ich estetyczny, ładny wygląd. Przecież korzystamy z nich codziennie i to nie raz, a co najmniej kilka razy. Cały czas coś wykładamy, wyjmujemy lub przesuwamy, więc zachowanie porządku we wnętrzu szafek też wcale nie jest takie proste. Z pomocą przychodzą nam jednak dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania. Ułatwią one zaplanowanie przestrzeni każdej szafki i półki kuchennej, dzięki czemu korzystanie z nich będzie znacznie wygodniejsze.

W ofercie producentów znajdziemy bardzo wiele różnych propozycji. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Dostępne są między innymi specjalne akcesoria, wkłady czy półeczki do szuflad, dzięki którym nasze sztućce lub talerze będą zawsze na swoim miejscu, a do tego jeszcze w idealnym porządku. Mogą być wykonane z drewna, stali lub tworzywa, dzięki czemu dopasowanie ich do estetyki mebli nie powinno stanowić problemu.

Inną równie ciekawą propozycją są wyciągi typu cargo. Pozwalają zobaczyć nie tylko zawartość całej szafki, ale zapewniają także dostęp do produktów praktycznie z każdej strony. Wytrzymują przy tym spore obciążenie, niektóre nawet do stu kilogramów. Dostępne są wyciągi do szafek wysokich, średnich oraz podblatowe, które pozwalają zagospodarować przestrzeń również w miejscach trudno dostępnych (w narożnikach). Producenci oferują je w wielu różnych szerokościach, wysokościach oraz o różnych sposobach otwierania. To rozwiązanie bardzo uniwersalne. W szafkach wyposażonych w wyciągi typu cargo możemy bowiem przechowywać zarówno garnki, środki czystości, jak i produkty spożywcze.

Przed wybraniem konkretnego rozwiązania zawsze warto się zastanowić jakie są nasze potrzeby i co będzie nam potrzebne. To z pewnością ułatwi nam wybór.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA