Piękne połączenie dwóch kolorów drewna - ciemnego i jasnego, z tapicerowanymi siedziskami krzeseł w jasnobeżowej barwie. Fot. Agata Meble, kolekcja mebli Elegance.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Piękne połączenie dwóch kolorów drewna - ciemnego i jasnego, z tapicerowanymi siedziskami krzeseł w jasnobeżowej barwie. Fot. Agata Meble, kolekcja mebli Elegance.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
24 lis 2015 15:45

Przytulna jadalnia: urządź ją w beżach i brązach

Jadalnia to miejsce, w którym spotyka się rodzina, odbywają się gorące dyskusje, celebruje się ważne wydarzenia. Warto urządzić ją w przytulnych kolorach.

Jadalnia to przestrzeń rodzinnych spotkań. Przytulną atmosferę buduje oczywiście rodzinne grono, ale równie istotny jest także wystrój pomieszczenia, w którym będziemy spożywać posiłki. 

Jeśli marzy nam się ciepła, domowa atmosfera, najlepiej wykreuje ją paleta przytulnych barw, jak beże i brązy. Idealnie sprawdzą się w tej roli meble drewniane lub z drewnianym dekorem. Ciemne wybarwienie drewna w czekoladowym kolorze nada jadalni bardzo ciepły klimat, choć najlepiej zaprezentuje się w większych jadalniach, których nie przytłoczy. Jasna kolorystyka drewna będzie idealna do każdego metrażu wnętrza, również mniejszych przestrzeni.

Aby spotęgować przytulny wystrój jadalni, możemy postawić na tapicerowane krzesła, z tekstylnymi elementami w odcieniach beżów, brązów, ewentualnie ecru. Miękkie obicia będą podkreślać ciepłą atmosferę rodzinnych spotkań oraz oferować wygodny odpoczynek. 

W naszej galerii prezentujemy 5 pomysłów na to, jak urządzić przytulną jadalnię. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH