• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 marz 2012 15:02

Rąbek tęczy

Wyszczuplają, poszerzają, odmładzają, dodają charakteru. Proste i na planie koła. Kolorowe jak tęcza albo z neutralnego szkła. Paski stylowo prezentują się na obiciach krzeseł. Na górnej zabudowie w kuchni – w formie wąskich przeszkleń - już są szlagierem.

Horyzontalne przeszklenia – w formie wąskich pasków – dodają lekkości i szyku kuchni Capital (fronty bakłażanowe Elysee Avenue) z katalogu Black Red White. Wycena wg projektu, www.brw.com.pl.

' title=
fot. www.brw.com.pl

Elegancki kształt krzesła Mona A-9280 Paged Meble nawiązuje do baroku, obicie w paski - XXI wieku. Cena: ok. 580 zł (dostępne także inne wersje w tkaninach z próbnika standardowego i Design Collection), www.pagedmeble.pl.

' title=
fot. www.pagedmeble.pl

Każda w innym kolorze i wyposażona w nóżki – zestaw misek Pop! z ręcznie polerowanej melaminy marki Zak! designs. Cena: ok. 259,90 zł/6 szt. (śr. 10-26,5 cm), www.fide.pl.

' title=
fot. www.fide.pl

Specjalne szkło przystosowane do podwyższonej wilgotności w łazienkach – elektroniczna waga GS 27 Happy Stripes firmy Beurer. Cena: ok. 216 zł, www.medicmar.pl.

' title=
fot. www.medicmar.pl

Na szklanej podstawce Classic Design Rings marki Joseph Joseph można stawiać nawet bardzo gorące patelnie (do 280ºC) oraz kroić i serwować. Cena: ok. 79 zł (śr. 30 cm), www.fabrykaform.pl.

' title=
fot. www.fabrykaform.pl
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • furnite-pl, 2012-09-10 08:25:51

    krzesło w paski jest super :)

POLECAMY W SERWISACH