• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2010 13:00

Śnieżny minimalizm w kuchni

Białe meble od lat niezmiennie utrzymują się w grupie najgorętszych trendów. Jak to możliwe? Wystarczy spojrzeć na nasze propozycje.

Meble z kolekcji Frost Bianco (Schroeder), z frontami laminowanymi, matowymi, w kolorze optiwhite, z systemem bezuchwytowym z profilem w kolorze białym, blatem laminowanym z okleiną tzw. 3D imitującą szkło. Cena: ok. 26.000 zł (meble, blat, okucia itd., bez sprzętu AGD), Studio 59.

Studio 59
fot. Studio 59

Kuchnia 87th Smooth Street to bardzo współczesne wzornictwo: fronty wykonane z płyty mdf pokrytej folią PCV, możliwość wykończenia frontów na wysoki połysk, ponad 50 kolorów. Cena ustalana indywidualnie, BRW.

BRW
fot. BRW

Minimalistyczna kuchnia Frida (Cesar) wyróżnia się białymi frontami z płyty mdf pokrytej laminatem polimerycznym (także inne wersje kolorystyczne, ze zintegrowanym uchwytem lub bez), nad blatem - możliwość wykończenia ściany panelem laminowanym, szklanym lub z aluminium, z poziomym podziałem na akcesoria. Cena według projektu, Tenero Design.

Tenero Design
fot. Tenero Design

Meble Torino to funkcja, ergonomia i piękny design. W idealnej powierzchni białego lakieru osadzono stalowe uchwyty, wtopione we front o grubości 2,5 cm. Wyrafinowana geometria szafek, blatów i sprzętów daje poczucie ładu i porządku. Cena: od ok. 37.500 zł (bez blatów i sprzętu AGD), Mebel Rust.

Mebel Rust
fot. Mebel Rust

Proste w formie meble Dominika mają fronty z płyty mdf lakierowanej na kolor biały w połysku, zintegrowane aluminiowe uchwyty, laminowany blat i witryny z bezpiecznego, matowego szkła. Wycena indywidualna, Atlas Gościnne Pokoje Kuchenne.

Atlas Gościnne Pokoje Kuchenne
fot. Atlas Gościnne Pokoje Kuchenne

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH