Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fronty w wysokim połysku, czarny lacobel nad blatem oraz czarny blat stanowią wysmakowaną kompozycję z fornirowanymi elementami zabudowy oraz drewnianą podłogą. Fot. Zajc Kuchnie, kuchnia Z1.

Fronty w wysokim połysku, czarny lacobel nad blatem oraz czarny blat stanowią wysmakowaną kompozycję z fornirowanymi elementami zabudowy oraz drewnianą podłogą. Fot. Zajc Kuchnie, kuchnia Z1.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 gru 2015 13:52 (aktualizacja: 10 gru 2015 15:07)

Sposób na męską kuchnię: drewno i czerń

Kuchnie jasne, klasyczne, romantyczne - są typowo kobiecie. Dla Panów domu, którzy lubią gotować przygotowaliśmy 5 aranżacji w typowo męskim klimacie.

Nic tak nie dodaje wnętrzom męskiego charakteru jak ciemne, zdecydowane barwy. Aranżacja kuchni całkowicie w czerni jest jednak dosyć ryzykownym krokiem. Zamiast tego proponujemy połączenie klasycznego, ponadczasowego drewna (gdyż - jak wiadomo, Panowie nie przepadają z reguły za śledzeniem trendów) z klasyczną, również ponadczasową czernią. 

Najprostszym sposobem na połączenie czerni w kuchni z kolorami drewna jest wybór frontów drewnianych lub w drewnianym dekorze z czarnym blatem. Dodatkowym akcentem mogą być wówczas czarne, harmonizujące z blatem uchwyty. Inną kombinacją jest zestawienie drzwiczek drewnianych i czarnych - te drugie mogą być np. w wysokim połysku, aby przełamać nieco ciężar wizualny drewna. Jeszcze innym sposobem jest po prostu połączenie mebli w kolorze drewna z czarną ścianą nad blatem. 

Niezależnie od tego, który wariant wybierzemy, tak urządzona kuchnia z pewnością zadowoli wszystkich amatorów gotowania płci męskiej. Zapraszamy do naszej galerii po inspiracje.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA