• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2010 14:32

Transparencja

Tworzone przez największych projektantów, dostępne w ofercie najbardziej znanych światowych marek, bywają przedmiotem pożądania koneserów designu. Przedstawiamy subiektywny przegląd krzeseł i stołów pod znakiem przezroczystości.

Absolutny klasyk designu! Nawiązujące do „ludwików” Krzesło Louis Ghost projektu Philippe Starcka idealnie wkomponuje się w każde wnętrze nadając mu wyrazu nieco ironicznej elegancji. Cena: ok. 940 zł. Kartell, Camomille.

Kartell, Camomille
fot. Kartell, Camomille

Wykonane z poliwęglanu krzesło Ami Ami o fakturze plecionki. Dostępne w kilku soczystych kolorach. Cena: ok. 670 zł. Kartell, Akademia Architektury.

Kartell, Akademia Architektury
fot. Kartell, Akademia Architektury

Krzesło Meridiana (proj. Christophe Pillet) z wzorem siatki na transparentnym siedzisku z poliwęglanu. Podstawa z chromowanego metalu. Cena: ok. 1.308 zł. Driade, www.deco24.pl.

Driade, www.deco24.pl
fot. Driade, www.deco24.pl

Mi Ming to krzesło zaprojektowane przez Philippe Starcka i Eugeni Quitllet dla marki xO. Wykonane jest z przezroczystego poliwęglanu, obramowanie oparcia i podłokietniki tworzące kształt znaku omega, wykonano z poliwęglanu barwionego w masie w kolorach czerwonym lub białym. Cena: ok. 1.476 zł. XO, www.deco24.pl.

XO, www.deco24.pl
fot. XO, www.deco24.pl

Krzesło Frilly zostało zaprojektowane przez Patricię Urquiola, imponuje rozrzeźbionym wzornictwem i zachwyca cukierkową tonacją. Cena: ok. 726 zł. Kartell, Zoom Design.

Kartell, Zoom Design
fot. Kartell, Zoom Design

Linia krzesła Papyrus (proj. E. i R. Bouroullec) nawiązuje do dawnych modeli wiklinowych foteli. Dostępne w gamie nieco staroświeckich barw. Cena: ok. 704 zł. Kartell, Zoom Design.

Kartell, Zoom Design
fot. Kartell, Zoom Design

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH