• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 maj 2009 11:19

Tu puszki, tam obierki

Czy opłaca się mieć w domu sortownik na śmieci? Zdecydowanie tak!

Rachunki za wywóz odpadów można zmniejszyć nawet o połowę. Zyskuje środowisko naturalne oraz estetyka kuchni. Bo sortowniki śmieci to wzorowy porządek i czystość oraz maksymalne wykorzystanie miejsca. Wygoda na co dzień – gratis.
BLANCOSELECT LUXON – na 2-4 rodzaje śmieci i miejsce na środki czyszczące; obsługa ręczna lub za pomocą stopy, wykonany ze stali szlachetnej; cena: ok. 1.399-1.499 zł.

' title=
fot. Blanco (Comitor)

MAXIMA - szuflada frontowa z 6 pojemnikami na odpady; szer. 80 i 90 cm. Ceny: ok. 425 zł i ok. 457 zł (chrom).

Rejs pojemnik na odpady
fot. Rejs

TEKA DEPOT – 4 rodzaje odpadów; z system samodomykania i hamulcem oraz możliwością wygospodarowania półki. Cena: ok. 999 zł (ok. 799 zł bez samodomykania i hamulca).

Teka na odpadki
fot. Teka

PESA BOY – na 2 rodzaje śmieci; mocowany do dna szafki, wysuwa się automatycznie po otwarciu drzwiczek; duży pojemnik (35 l) ma specjalny pierścień do mocowania 1-2 worków, mały pojemnik jest wyposażony w pokrywę. Cena: ok. 421 zł.

Peka na odpadki
fot. Peka

TROLLEY OPTIMA – 2 lub 3 rodzaje odpadów; do szafki narożnej, z dodatkowymi, małymi pojemnikami np. na baterie, worki na śmieci, środki czystości; ceny: sortowniki – ok. 799 zł i 829 zł, klipsy – ok. 3 zł/szt. (różne kolory).

Franke na odpadki
fot. Franke

RATIONELL – pojemnik z kieszenią na zdjęcie (ułatwia sortowanie) i kosz na 2 rodzaje odpadów; uchwyty zapobiegają zsuwaniu się worków. Ceny: pojemnik z pokrywą – ok. 15 zł, kosz z przegrodą – ok. 20 zł, szyna do mocowania – ok. 15 zł.

Ikea na odpadki
fot. Ikea

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH