• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 kwi 2013 12:16

Umowna granica

Kuchnię połączoną z salonem w jedną, wspólną przestrzeń można symbolicznie wydzielić. Wyspa, półwysep lub po prostu stół będą stanowiły umowną granicę między obiema strefami.

Kuchnię Polis Lampone wyróżniają fronty wykonane z MDF-u z powłoką PVC z aksamitnym, matowym wykończeniem o przyjemnych miłych kolorach. Materiał posiada właściwości antyodciskowe. Wycena indywidualna, Home Cucine.

wnętrza
fot. Home Cucine

Kuchnia Stockholm w klimacie chłodnego, sennego świtu o smaku porannej kawy. Bez zbędnych elementów ozdobnych. Wyposażona w idealnie gładki szklano-satynowy blat, który jest atłasowy w dotyku. Wycena indywidualna, Mebel Rust.

kuchnie
fot. Mebel Rust

Tessa to kuchnia z ciekawymi foliowanymi frontami. Odważna kolorystyka w połączeniu z najwyższej klasy akcesoriami stanowi o jej indywidualnym charakterze. Wycena indywidualne, Layman.

aranżacje wnętrz
fot. Layman

Kuchnia z kolekcji Alva w dwóch kolorach matowych frontów: czerwonym oraz białej magnolii. Blat z laminatu w ciepłym, jasnym odcieniu klonu. Wycena indywidualna, Wellmann/Alno.

kuchnie
fot. Wellmann/Alno

Fronty mebli wykonane z lakierowanego na wysoki połysk MDF-u stanowią zgrany duet z ciemnym fornirem wenge. Wycena indywidualna, Stabart (komponenty ozdobne), Stolmar (proj. i aranżacja), Stabart.

aranżacje wnętrz
fot. Stabart

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH