• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 gru 2010 10:44

W szklanym domu

Transparentne stoły to pomysł idealny nie tylko do nowoczesnych wnętrz. Lekkie linie i szlachetne wzornictwo dodadzą elegancji każdemu salonowi czy jadalni

Szklane lub wykonane z tworzywa, z nogami z metalu, drewna, akrylu lub szkła, jadalniane lub kawowe – w twoim domu każdy z nich stanie się prawdziwym królem!
Stół Gotham (proj. Andrea Lucatello) to nowoczesne wzornictwo i delikatna, smukła linia. Cena: od ok. 2.851 euro. Cattelan Italia, Studio Italia.

Cattelan Italia, Studio Italia
fot. Cattelan Italia, Studio Italia

Rozkładany stół Delta (proj. Paolo Cattelan) z blatem i nogami z przezroczystego szkła. Metalowa rama dostępna w kolorze chromu, srebra, bieli lub czerni. Cena: od ok. 2.715 euro. Cattelan Italia, Studio Italia.

Cattelan Italia, Studio Italia
fot. Cattelan Italia, Studio Italia

Zaprojektowany przez Studio Kronos rozkładany stół Azimut imponuje szlachetną linią giętego szkła. Mechanizm wykonano ze stali i aluminium. Cena: od ok. 3.839 euro. Cattelan Italia, Studio Italia.

Cattelan Italia, Studio Italia
fot. Cattelan Italia, Studio Italia

Illusion to ręcznie robiony stolik, jedyny w swoim rodzaju. Wygląda jak przezroczysty obrus na niewidzialnym, okrągłym stole... Taki efekt uzyskano dzięki technice gięcia akrylu, z którego stolik jest wykonany. Proj. John Brauer. Cena: od ok. 1.052 zł. Essay, www.deco24.pl.

Essay, www.deco24.pl
fot. Essay, www.deco24.pl

Stół Mr Coffe jest klasykiem zaprojektowanym przez Ludwika Mies van der Rohe w roku 1927. Do dziś nic nie stracił na aktualności. Galeria Evergreen.

Galeria Evergreen
fot. Galeria Evergreen

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH