• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 gru 2008 14:54

Więcej przestrzeni w kuchni?

Nie wolno jej mnożyć do kwadratu metrów powierzchni. Bo przestrzeń to wymiar nieuchwytny, zupełnie jak powietrze. W kuchni kochają ją jasne kolory, szkło, lustra, światło. Brakujące centymetry (albo metry) pokojowo zaanektujmy ścianą-drzwiami.

 Z zewnątrz wygląda „niewinnie”, niczym mała komoda, ale wewnątrz kryje wszystkie kuchenne niezbędniki: zlew, palniki do gotowania, lodówkę i szuflady na naczynia i szkło.

Meneghini lodówko-szafa
fot. Meneghini

Z powodzeniem ozdobi salon lub jadalnię, ale za eleganckimi rzeźbionymi frontami drzwiczek znajduje się niespodzianka: lodówka, zamrażarka i minispiżarnia. Oraz solidna, stylizowana na klasykę szafa, ze stalowymi wykończeniami. A zarazem obszerny schowek, w który sprytnie wbudowano kuchenne AGD. Kolekcja Beaux Arts.

ARCA lodówko-zamrażarka
fot. ARCA
SieMatic szafa AGD
fot. SieMatic

Design Plus - gazowa płyta do narożnika (81x81 cm); 4 palniki, w tym jeden typu Trzy Korony, zintegrowany panel sterujący, zapalarka, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu; stal szlachetna w wykończeniu jedwab i len oraz żeliwne ruszty. Cena: ok. 2.499 zł.

Franke płyta gazowa
fot. Franke

Polar - okap z taflą przezroczystego szkła, odsłaniającą modny, walcowaty kształt korpusu; ma efektowne, dwubarwne lampki 3x20W i wyciszoną pracę silnika. Cena: ok. 4.999 zł.

Falmec/Grass okap
fot. Falmec/Grass

GIE 21 IETFBB - lodówka side by side do zabudowy; jej drzwi można wykończyć np. lustrami albo szkłem, dzięki czemu to duże urządzenie nie tylko nie zabierze przestrzeni, ale jeszcze jeszcze ją pomnoży; wewnątrz bogate wyposażenie, m.in. dozownik chłodnej wody, lodu kruszonego i w kostkach, alarm w drzwiach. Cena: ok. 8.999 zł.

General Electric/Grass lodówka
fot. General Electric/Grass

Drzwi przesuwne – kuchnię można schować, otworzyć lub pozostawić półotwartą; dzięki nowoczesnej technologii, drzwi mogą mieć nawet 3 m szerokości; kolory i wypełnienia do wyboru. Cena: ok. 8.000 zł.

Raumplus drzwi przesuwne
fot. Raumplus

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH