Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Piękna nowoczesna kuchnia, w której biel łączy się z satynowymi brązami. Matowe fronty kuchenne wyglądają szczególnie efektownie na wysokiej pod sam sufit zabudowie. Fot. Nolte Kuechen, kolekcja Star.

Piękna nowoczesna kuchnia, w której biel łączy się z satynowymi brązami. Matowe fronty kuchenne wyglądają szczególnie efektownie na wysokiej pod sam sufit zabudowie. Fot. Nolte Kuechen, kolekcja Star.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 01 gru 2014 09:38 (aktualizacja: 04 gru 2014 08:40)

Wysoka zabudowa w kuchni: propozycje producentów

Wysoka zabudowa kuchenna jest estetyczna, pojemna i pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni. Zobaczcie jak wygląda w ofercie polskich i zagranicznych producentów!

Wysoka zabudowa kuchenna to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych szafek górnych. Pozwala w estetyczny sposób schować wszelkie akcesoria, zapobiegając tym samym wrażeniu panującego w kuchni nieporządku, powodowanego przez przedmioty przechowywane na blacie lub otwartych półkach. 

Chowając wszystko za dużymi drzwiczkami, możemy uzyskać efekt czystej, utrzymanej w ładzie kuchni. Co więcej, zyskujemy również więcej powierzchni użytkowej, gdyż szafki w wysokiej zabudowie są pojemne ze względu na swoją wysokość, a ich wielkość rozkłada się na całą powierzchnię, zabudowanej przez nie ściany. W efekcie zajmują one mniej powierzchni użytkowej niż tradycyjne meble. 

Zabudowa kuchenna pozwala ukryć nie tylko akcesoria, ale również sprzęt AGD. Możemy "schować" w niej całą lodówkę lub estetycznie obudować piekarnik czy kuchenkę mikrofalową. 

W końcu, wysoka zabudowa jest po prostu modna. Wpisuje się idealnie w współczesne aranżacje kuchni, zaplanowane z wyspą znajdującą się w centrum oraz pozostałymi meblami zlokalizowanymi pod ścianą. W naszej galerii prezentujemy 16 inspiracji: kuchnie od najlepszych polskich i zagranicznych producentów, w których sięgnięto po wysoką zabudowę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA