Mamkuchnie.pl. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Mamkuchnie.pl. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 wrz 2014 09:39

Wystartował nowy serwis o wnętrzach Mamkuchnie.pl

Zapraszamy do odwiedzenia nowego internetowego serwisu wnętrzarskiego, skierowanego do wszystkich, którzy poszukują inspirujących pomysłów oraz praktycznych wskazówek, jak urządzić własną kuchnię i jadalnię.

Serwis Mamkuchnie.pl to nowatorski portal poświęcony aranżacji oraz wyposażeniu kuchni i jadalni. Stworzony został z myślą o tych, którzy planują przestrzeń swojej wymarzonej kuchni, urządzają całkiem nową bądź po prostu remontują starą. Słowem – dla wszystkich tych, którzy po prostu kochają swoją kuchnię.

Jego największym atutem jest sprecyzowana i wyspecjalizowana tematyka portalu. Dzięki temu publikowane tu teksty trafiają do osób zainteresowanych prezentowanymi treściami, budując tym samym ścisłe grono wiernych czytelników. Jasny i czytelny układ, przypominający strony blogowe, pozwala w łatwy i przyjemny sposób poruszać się po stronie, a utrzymane w podobnej konwencji teksty redakcyjne czyta się lekko, miło i przyjemnie. Warto też wspomnieć o obszernej galerii zdjęć, w tym autentycznych wnętrz kuchni i jadalni zaaranżowanych przez polskie i zagraniczne pracownie. Prezentowane w modnych stylach, uwzględniające nowoczesne rozwiązania, pokazują najnowsze trendy aranżacji wnętrz w Polsce i na świecie.

W serwisie nie mogło zabraknąć artykułów o charakterze poradnikowym, informacji o nowościach, przewodników zakupowych, a przede wszystkim przeglądów przybliżających czytelnikom praktyczne i sprawdzone rozwiązania w aranżacji kuchni.

Portal Mamkuchnie.pl prezentuje wnętrza i artykuły w działach tematycznych: Aranżujemy, Przechowujemy, Gotujemy, Zmywamy oraz Przy stole. Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez redakcję serwisu, która dokłada wszelkich starań, aby Mamkuchnie.pl stało się codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką aranżowania i wyposażenia kuchni i jadalni. 

Zapraszamy na: www.mamkuchnie.pl

Więcej informacji:

Urszula Tatur, redaktor prowadząca serwis Mamkuchnie.pl

kom 609 791 780, e-mail: utatur@publikator.com.pl

Zobacz także inne konsumenckie serwisy wnętrzarskie Grupy Publikator:

www.dobrzemieszkaj.pl

www.lazienka.pl

www.meble.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH