• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 sty 2010 10:08

Zapatrzenie

Z tęsknoty za cieplejszym klimatem jesteśmy w stanie zrobić (chyba) wszystko. Na rozgrzewkę wnętrzarska moda lansuje brązy drewna i energetyzujący pomarańcz.

Proste, supernowoczesne kontury kuchni „Dinamica” firmy Arrital ociepla naturalny fornir i écru laminatu. Do wyboru także inna kolorystyka, w tym biel. Ogromne możliwości konfiguracji zabudowy. Wycena indywidualna, Arrital.

Arrital kuchnia
fot. Arrital

Okap „Merenga” z kolorowej kolekcji „Dance Partners” firmy Baumatic. Ma 4 prędkości, timer, 3 halogeny. Dostępny też w wersji żółtej i czerwonej. Cena: ok. 3.299 zł, Baumatic.

Baumatic okap
fot. Baumatic

Z niemieckiej manufaktury Eiden: ręcznie robione porcelanowe lampy „Coppa Piccola”. Na stronie www można je kliknięciem włączyć/wyłączyć, by zobaczyć jak się w pełni prezentują. Cena: ok. 1.050 zł/szt., Eiden.

' title=
fot. Eiden

Sztućce „Diamante” Casa Bugatti ze stali szlachetnej i mocnego akrylu, odpornego na zarysowania i pęknięcia. Cena: od ok. 1.140 zł/komplet dla 6 osób, Casa Bugatti.

Casa Bugatti sztućce
fot. Casa Bugatti

Płyta laminowana „Orzech Saleve R3105” z nowej kolekcji firmy Pfleiderer – w ciepłych, głębokich brązach i bardzo wytrzymała. Polecana np. do wykonywania mebli na wymiar. Wycena indywidualna, Pfleiderer.

Pfleiderer płyta
fot. Pfleiderer

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH