Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Stalowy połysk lampy ciekawie kontrastuje z rysunkiem słojów drewna, widocznym na blacie stołu. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Stalowy połysk lampy ciekawie kontrastuje z rysunkiem słojów drewna, widocznym na blacie stołu. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 18 lis 2014 12:12 (aktualizacja: 23 lis 2014 13:32)

Aranżacja jadalni: pomysły architektów na jej oświetlenie

Właściwie dobrane oświetlenie jest jednym z ważniejszych elementów aranżacji jadalni. Nie tylko oświetla stół, lecz również podkreśla wyjątkowy wygląd wnętrza i podsyca apetyt.

Decydując się na zakup lampy do jadalni kierujemy się przede wszystkim jej wyglądem (i oczywiście ceną). Chcemy, aby stylistycznie współgrała z wyposażeniem wnętrza, podkreślała jego charakter i nadawała niepowtarzalnego uroku.

Wybierając odpowiedni model lampy musimy zwrócić uwagę na to, żeby zachować odpowiednią odległość między źródłem światła a powierzchnią stołu. Należy pamiętać też o tym, aby równomiernie oświetlić powierzchnię stołu. Chodzi nie tylko o to, aby posiłek był dobrze widoczny, ale też o to, żeby nikt nie czuł się wykluczony z towarzystwa – szczególnie podczas wizyty gości.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA